P a r d u b i c e - Další zápas, ve kterém nevstřelili ústečtí mladící ani branku, se odehrál na ledě Pardubic. Zápas měl v podstatě stejný průběh jako předchozí domácí utkání s Libercem. V první třetině držela Lvíčata se soupeřem krok. Ve druhém dějství ale Pardubičtí odskočili na rozdíl dvou branek a v závěrečné třetině popravili hosty dalšími čtyřmi brankami. Hattrickem se blýskl Nosek.
so 27. 11. 2010
HC ČSOB pojišťovna Pardubice
6:0 0:0, 2:0, 4:0

Branky a nahrávky: 38. Havlík, 40. Nosek, 41. Nosek (Půhoný, Havlík), 46. Nosek (Půhoný), 50. Havlík (Zdráhal), 55. Moučka (Pilař). Rozhodčí: Hribik – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:7, navíc Petrásek (UNL) 10 min. NESP. Využití: 1:0. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 6:0.

HC ČSOB pojišťovna Pardubice: Landsman - Zdráhal, Havlík, Beneš, Krejnus, Škvor, Starý, Žemlička, Hemský, Nosek. Půhoný, Stoklasa, Moučka, Pilař, Křečan, Vlček, Kapec, Šťastný, Jetmar.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek (50. Bursa) - Smetana, Grin, Hříbal, Humpolíček, Bulva - Šetka, Vávra, Merta, Racek, Pořický, Baránek, Kuchynka, Žák, Hošek, Chládek.