pá 21. 1. 2011
SK Trhači Kadaň
7:5 1:2, 4:0, 2:3

Branky a nahrávky: 13. Amirov (Drha, Patyk), 25. Patyk (Balcar, Kašek), 28. Kašek (Patyk, Tůma), 33. Drha (Hašek, Amirov), 40. Patyk (Amirov), 43. Rubeš (Tůma), 52. Tůma (Rubeš, Balcar) - Kadaň skórovala ve 4., 15., 41., 48. a 59. minutě. Vyloučení: 2:7, navíc Aneta LÉDLOVÁ (KAD) 10 min. NESP. Využití: 0:1. Diváci: 28. Střely na branku: 34:23. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (40.min. Haisl) - Loukota, Richter, Balcar, Moucha, Komár - Rubeš, Drha, Amirov - Patyk, Tůma, Kašek - Hašek, Zdvořáček.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): První třetina nám opět moc nevyšla. Ve druhé třetině jsme soupeře přejeli ve všech směrech a ve třetí třetině jsme dohrávali zápas tak, abychom získali oba body, což se nám podařilo.