so 11. 12. 2010
Rytíři Kladno
4:9 0:4, 1:1, 3:4

Branky a nahrávky: 36. Patyk (Tůma, Kašek), 46. Rubeš (Amirov, Drha), 48. Rubeš (Tůma), 53. Patyk (Tůma) - Kladno skórovalo ve 2., 8., 10., 19., 36., 41., 45., 54. a 59. minutě. Vyloučení: 3:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 25:29. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 4:7, 4:9.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (20. Haisl) - Komár, Richter, Loukota, Balcar - Kašek, Drha, Rubeš - Patyk, Tůma, Amirov - Hašek, Zdvořáček.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Na začátku utkání jsme zaspali a stav po první třetině byl 0:4. Soupeř nás nepustil vůbec k ničemu. Ve druhé třetině jsme se začali probouzet. Výsledek jsme se snažili, alespoň zredukovat, což se nám nepodařilo z důvodu neproměněných šancí a dvou trestných střílení. Třetí třetina byla vyrovnaná. Soupeř si zaslouženě odváží dva body.