ne 31. 10. 2010
HC Klášterec nad Ohří
12:0 2:0, 5:0, 5:0

Branky a nahrávky: 16. Tůma (Guman), 19. Patyk (Guman, Tůma), 23. Guman (Balcar), 24. Tůma (Zdvořáček, Komár), 26. Guman, 27. Rubeš (Zdvořáček, Drha), 32. Guman (Patyk, Loukota), 43. Tůma (Patyk), 53. Zdvořáček (Patyk), 56. Zdvořáček (Kašek), 58. Guman (Tůma), 59. Kašek (Amirov). Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Rozhodčí: Bečvář ml.- Biedermann, Řežábek. Diváci: 88. Střely na branku: 62:10. Průběh utkání: 12:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Haisl (40. Zvědělík) - Loukota, Richter, Balcar, Moucha, Komár - Rubeš, Drha, Zdvořáček - Amirov, Kašek, Guman - Patyk, Tůma.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Povinné body. První třetina se nám moc nevydařila. Ve druhé a třetí třetině jsme jasně soupeře přehráli. Střelecky se prosadil T. Guman, který vstřelil 4 branky a M. Tůma, který vstřelil 3 branky.