ne 26. 9. 2010
HC Děčín
10:2 3:0, 2:1, 5:1

Branky a nahrávky: 1. Patyk (Drha, Zdvořáček), 2. Drha (Amirov), 6. Tůma (Patyk), 25. Patyk (Komár, Tůma), 37. Kašek (Drha), 43. Tůma (Kašek), 46. Rubeš (Zdvořáček), 48. Kašek (Amirov), 51. Zdvořáček (Drha, Amirov), 57. Amirov (Kašek, Tůma) - Děčín skóroval ve 37. a 58. minutě. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 62. Střely na branku: 44:18. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 10:1, 10:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík, - Richter, Moucha, Balcar, Komár, Loukota - Patyk, Drha, Zdvořáček - Rubeš, Tůma, Kašek - Amirov.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Po první třetině se zdálo vše rozhodnuté. Ve druhé třetině jsme přestali hrát a soupeř nás začal trápit. Ve třetí třetině jsme si pojistili vítězství pěti vstřelenými brankami.
Jan Daniš (hlavní trenér): Z jednotlivců bych pochválil Petra Zdvořáčka a Famíla Amirova za předvedený výkon. Dále bych ocenil výkon brankáře soupeře.