ne 27. 2. 2011, Tesla Arena
HC Sparta Praha
HC Slovan Ústí nad Labem
10:1 3:1, 2:0, 5:0

Branky a nahrávky: 1. Bartoš (Vacek), 7. Černoch (Groer, Slavata), 20. Pulkrab (Košťálek, Lojka), 24. Sladkovský (Hozák), 28. Bartoš (Oždian), 44. Vacek, 45. Bartoš (Slavata, Langer), 48. Vokurka (Černoch), 48. Bartoš(Kolář), 50. Sladkovský (Hozák, Černoch) - 3. Andres (Málek). Vyloučení: 7:5. Využití: 2:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 10:1.

HC Sparta Praha: Langer - Keller, Košťálek, Vokurka, Groer, Široký, Kolář, Hrdlička, Knobloch - Lojka, Pulkrab, Vacek, Bartoš, Černoch, Slavata, Sladkovský, Oždian, Major, Mikliš, Linda, Hozák.

HC Slovan Ústí nad Labem: Chmel (45. Burkovec) - Šimanovský, Málek, Straka, Trončínský, Vaněk, Hucek, Dušek - Kopta, Andres, Janák - Ordoš, Vykouk, Procházka - Sýkora, Řídel, Chovanec.

Ohlasy trenérů

Tomáš Mareš (HC Slovan Ústečtí Lvi): K utkání jsme odjeli zřejmě s tím, že nás Sparta letos ještě neporazila a také to tak vypadalo a dopadlo. Hráči přistoupili k utkání od první minuty velmi laxně a toto někdy až trapné "představení" trvalo, bohužel, celý zápas. Na rychlou branku Sparty jsme ještě stačili velmi rychle odpovědět, ale to bylo z naší strany vše. Nepochopitelným zkratem 3 sekundy před koncem první třetiny to celé mužstvo "zbaběle" zabalilo a zbytek utkání potupně odklouzalo. No, a když někdo odklouže zápas, tak to musí mít fakt nějaké následky. Ať si každý sám hrábne do svědomí, jak k tomu všemu přistupuje, ať si každý sám vzpomene co dělal třeba v Chomutově před zápasem, ať si každý sám probere, kolik tomu dává při tréninku... Prohrát se může, ale se ctí!
A něco na závěr: mužstvo ročníku "1996", které se stalo mistrem republiky krajských výběrů, bylo pouze průměrné, ale s neskutečnou bojovností. Se skvělou partou kluků z pěti oddílů a dokázalo, to, co před nimi dokázal někdo někdy před 14 lety. I s průměrnými hráči se dá udělat výsledek, ale s "mistry", co ještě v životě nic nedokázali, se nedá vyhrát skoro nad nikým. A přidávám vzkaz všem: Tak si to přerovnejte v těch vašich chytrých hlavách a ve čtvrtek jdeme na Litvínov. A pro hodně z vás je to fakt poslední varování! Budete se na to dívat z tribuny s tátama, mámama, babičkama, dědečkama a někdy i agentama!
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže