C h o m u t o v - Již čtvrté utkání v řadě prohráli mladší dorostenci Ústeckých Lvů v rámci 27. kola ELIOD servis extraligy. Přitom až do 50. minuty to vypadalo, že si odvezou z ledu regionálního rivala minimálně bod. V posledních 10 minutách se ale domácí vzchopili a třemi brankami rozhodli o tom, že všechny body zůstanou v Chomutově.
ne 30. 1. 2011
Piráti Chomutov
HC Slovan Ústí nad Labem
5:3 0:0, 2:2, 3:1

Branky a nahrávky: 37. Kaše O. (Páleník), 40. Mojžíš (Klepl), 50. Kaše O. (Kampf), 51. Strunz (Macháčkek), 59. Strunz (Macháček) - 25. Vaněk (Procházka), 33. Chovanec (Janák), 47. Straka (Ordoš). Rozhodčí: Loefner - Foltýn, Matějovič. Vyloučení: 6:4. Diváci: 20. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 5:3.

Piráti Chomutov: Taraška - Cestr, Černý, Mojžíš, Procházka, Vogl, Dimitrov, Frajt, Kampf, Kaše O., Klepl, Macháček, Pitra, Strunz, Vlastník, Groger, Kaše D., Rindoš, Páleník.

HC Slovan Ústí nad Labem: Burkovec - Šimanovský, Vaněk, Baránek, Málek, Trončinský, Hucek, Straka, Patzelt, Sýkora, Kopta, Andres, Janák, Chovanec, Ordoš, Procházka

Komentář

Utkání začalo zvolna. V první třetině neměl převahu ani jeden tým. Hra se přelévala ze strany na stranu a diváci byli svědky mnoha nepřesností. Zapás nabral spád až ve druhé třetině, kdy se nejprve prosadil Radomír Vaněk a poté i jeho spoluhráč z HC Slovan Ústečtí Lvi Jan Chovanec. Ten se blýskl pěkným sólovým únikem. Za stavu 2:0 pro Lvy se vzchopili i chomutovští dorostenci. Na 2:1 snižoval Ondřej Kaše a vyrovnával Josef Mojžíš. Výsledný stav utkání byl určen až ve třetí třetině. V sedmačtyřicáté minutě šli do vedení znovu Ústečtí Lvi zásluhou branky Miroslava Straky. To ale bylo od Ústeckých vše. Chomutovští odpověděli třikrát. Nejprve svou druhou brankou v utkání vyrovnal Ondřej Kaše a poté o výsledném skóre rozhodl dvěma brankami Martin Strunz.

Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže