L i t v í n o v - Šňůru zápasů bez prohry natáhli mladší dorostenci Ústeckých Lvů už na číslo sedm. V rámci 21. kola ELIOD servis extraligy mladšího dorostu zajížděli na led aktuálně sedmého týmu tabulky, do Litvínova. Co se nepodařilo v minulém kole v Plzni, podařilo se tentokrát. Z ledu Litvínova dokázali odvézt dva body za výhru po samostatných nájezdech.
čt 16. 12. 2010, Zlatopramen Arena
HC Verva Litvínov
2:3sn 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1

Branky: Málek, Baránek, Vykouk. Asistence: Patzelt 2, Janák.

není k dispozici

Tomáš Mareš (HC Slovan Ústečtí Lvi): Do utkání jsme šli s tím, že se pokusíme oplatit soupeři dvě předchozí porážky. V první třetině se hrál výborný hokej z obou stran, kdy jsme měli o trochu více ze hry, hlavně díky dvěma přesilovým hrám. Při nich se nám, bohužel, nepodařilo skórovat. Ve druhé třetině jsme šli do vedení po vydařené střele od modré čáry, kdy D. Málek prostřelil vše co mu stálo v cestě. Soupeři se podařilo vyrovnat po naší hrubé individuální chybě ve středním pásmu. I druhá třetina tak skončila vyrovnaným skóre. Do třetí třetiny šla obě mužstva s jediným cílem. Vstřelit rozhodující branku. Šance se střídaly na obou stranách a byl to soupeř, kdo po nezaviněném odrazu od brusle jednoho z hráčů Litvínova šel do vedení. Už jsme chtěli sáhnout ke hře bez brankáře, ale nádhernou střelou od modré čáry nám plány "překazil" M. Baránek, který v předposlední minutě zaslouženě vyrovnal na 2:2. Před touto brankou jsme měli čtyři vyložené šance, ale nedali jsme. V prodloužení se nám naskytla šance rozhodnout při naší přesilové hře, ale výborný výkon brankáře Litvínova nám nedal žádnou šanci. Po prohraných nájezdech v minulém kole proti Plzni jsme změnili složení hráčů, kteří pojedou nájezdy, a to se nám jednoznačně vyplatilo. Proměnili jsme hned první dva nájezdy, zatímco soupeř ani jeden. Velmi si ceníme tohoto vítězství se silným soupeřem a pokračujeme v tažení, kdy bodujeme v každém utkání. Ve středu nás čeká předehrávka na Kladně a jedeme tam opět bodovat, nejlépe za 3 body. Poté bude do 26. prosince zasloužené volno a od 27. začneme tvrdou přípravu na další část sezony. Den před Silvestrem sehrajeme přípravné utkání na domácím ledě s výběrem Ústeckého kraje "96".