K l a d n o - Po nepovedeném zápase s Pískem zajížděli mladší dorostenci Ústecký Lvů v 7. kole extraligy k duelu do Kladna. Domácí v polovině zápasu vedli už 3:0, ale ústečtí mladíci během 6 vteřin vstřelili dvě branky a vrátili se do utkání. Když 8 minut před třetí sirénou vyrovnali, poslali zápas do prodloužení. Zdálo se, že rozhodnout budou muset až samostané nájezdy, ale v čase 64:59 dokázali domácí využít přesilovku a prémiový bod tak zůstal na Kladně.
ne 3. 10. 2010
Rytíři Kladno
4:3pp 2:0, 1:2, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 5. Horvát (Potěchin), 11. Křepelka (Horvát, Vimmer), 25. Hierman (Slánský), 65. Janeček (Slánský). Rozhodčí: Adam - Macháček, Kučera. Vyloučení: 11:5, navíc Šimanovský (UNL) 10 min. NESP. Využití: 2:2. Diváci: 80. Střely na branku: 36:29. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

Rytíři Kladno: Kaňka - Bunda, Hierman, Míka, Potěchin, Sklenička, Šmíd, Špaček - Hoffmann, Horvát, Hudec, Hulcr, Janeček, Kružík, Křepelka, Macháček, Seidl, Slánský, Štechmüller, Vimmer, Matula.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Málek, Baránek, Šimanovský, Babušík, Dušek, Trončínský - Patzelt, Vykouk, Řídel - Sýkora, Polák, Procházka - Ordoš, Navarra, Kopta - Staněk, Chovanec.