P R A H A - Neuvěřitelný zápas se smutným koncem odehráli v úvodním kole extraligy mladšího dorostu hokejisté Ústeckých Lvů v pražských Letňanech. I přes drtivou střeleckou převahu nedokázali své šance proměňovat a ze zápasu odešli poraženi. Domácí totiž z prvních pěti střel vstřelili dvě branky a ujali se vedení. Lvíčata sice dokázala vyrovnat, ale na branku, kterou obdržela v oslabení, už odpovědět nedokázala.
ne 5. 9. 2010
HC Letci Letňany
Ústecký Slovan s.r.o.
3:2 1:0, 1:1, 1:1

Branky a nahrávky: 3. Litera (Hes), 30. Havel (Čapek, Janda), 45. Ječný (Litera, Novotný) - 35. Janák (Patzelt), 44. Sýkora (Straka). Rozhodčí: Kratochvíl - O`Brien, Petráček. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 96. Střely na branku: 11:46 (3:10, 3:18, 5:18). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

HC Letci Letňany: Ponikelský - Šír, Hes, Zeliska, Janda, Rulf, Novotný - Polyanychka, Krátoška, Štosek, Ječný, Čapek, Kroh, Litera, Havel, Dyrynk.

Ústecký Slovan s.r.o.: M. Chmel - Šimanovský, Baránek, Málek, Dušek, Babušík, Straka - Patzelt, Sýkora, Kopta, Andres, Polák, Janák, Chovanec, Procházka, Řídel, Navarra.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže