K l a d n o - Velmi slibně rozehráli straší dorostenci ústeckého Slovanu zápas 17. kola extraligy na kladenském ledě. Více než 50 minut se drželi se svým soupeřem v kontaktu. Když v 52. minutě vyrovnali, další bod z cizího ledu byl blízko. Rovnovážný stav však vydržel pouhých 13 vteřin a když domácí během dalších dvou minut odskočili na rozdíl dvou gólů, všechny naděje Ústeckých na bodový zisk padly.
pá 22. 10. 2010
Rytíři Kladno
5:2 1:1, 1:0, 3:1

Branky a nahrávky: 17. Šilhavý (Kehar, Gottlieb), 35. Machač (Vodák), 52. Redlich (Bunda, Vodák), 54. Machač (Redlich, Véber), 60. Gottlieb - 18. Harkabus (Rosa, Hanzl), 52. Hanzl. Vyloučení: 6:5. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 36:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Rytíři Kladno: Sýkora - Machač, Vodák, Homer, Véber, Bunda, Kolařík, Novák, Kalla, Redlich, Kehar, Muláček, Znamenáček, Gottlieb, Megela, Sucharda, Šilhavý, Tejnor, Habrdla, Pfejfer, Horák.

Ústecký Slovan s.r.o.: Ryšavý - Strnad, Rosa, Křepelka, Fojt, Jindřich, Hanzl, Topol, Ságer, Bačák, Procházka, Janák, Holeček, Chmel, Hynek, Zdvořáček, Poláček, Harkabus, Bílek, Vaněk, Vegner.