H a v í ř o v - Den po zápase v Porubě zavítali junioři Ústeckých Lvů na led vedoucího týmu B skupiny nadstavbové části NOEN extraligy juniorů. Střetly se mezi sebou první dva celky této skupiny, takže se očekávala vyrovnaná bitva a kvalitní hokej. Severočeši se ale ujali vedení už po dvou minutách hry a do poloviny zápasu utekli svému soupeři až na hrozivých 3:0. Domácí sice dokázali brankou ve 30. minutě snížit, ale poslední slovo měli opět hokejisté z Ústí nad Labem.
so 19. 12. 2009, AAA Auto Arena Havířov
AZ Heimstaden Havířov
1:4 0:2, 1:1, 0:1

Branky a nahrávky: 30. Protasenja (Skočovský, Haas) - 2. Pořický (Vernek), 10. Šrámek (Žák, Hošek), 26. Pořický (Vernek), 50. Janíček (Šrámek). Rozhodčí: Hradil - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 8:6, navíc Jindřich 10 min. NESP a Křivohlávek (oba HAV) 10 min. VYSH. Využití: 1:1. Diváci: 272. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

AZ Heimstaden Havířov: Beláček - Krause, Zientek, Skočovský, Šurin, Marek, Jindřich - Matějček, Pechanec, Bartoš, Matysz, Protasenja, Klimša, Haas Radim, Křivohlávek, Videlka.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Drahorád, Humpolíček, Zákoutský, Holomek, Brož - Vernek, Kentoš, Janíček, Pořický, Baránek, Šrámek, Drnec, Bříza, Žák, Hošek, Místecký, Chládek, Vávra.