C h o m u t o v - Výborně začali ústečtí junioři zápas 9. kola nadstavbové části NOEN extraligy na ledě Chomutova. Během první třetiny odskočili soupeři na rozdíl tří branek, Poté ale, v první polovině druhé třetiny, poněkud polevili. Domácí toho využili ke snížení, ale v dalších minutách modrožlutí hokejisté opět zapli naplno. Třetí třetinu vyhráli 3:1 a upevnili si vedení v "B" skupině ZÁPAD.
so 5. 12. 2009
Piráti Chomutov
2:7 0:3, 1:1, 1:3

Branky a nahrávky: 27. Heindl (Ptáčník, Mála), 51. Heindl (Milotínský, Průcha) - 8. Kentoš (Brož, Bříza), 15. Brož (Vávra), 17. Drahorád (Grin, Kentoš), 40. Kentoš (Zákoutský), 48. Místecký (Drnec, Hříbal), 54. Vernek (Baránek), 55. Holomek (Žák). Rozhodčí: Hlinka - Kebrle, Vitík. Vyloučení: 8:3, navíc Žižka (CHM) a Grin (UNL) 5 min. + OK [HRUB], Kroupa (CHM) 10 min. [NESP]. Využití: 3:0. Diváci: 60. Střely na branku: 28:38. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:7.

Piráti Chomutov: Příhoda - Havel, Pinka, Kolčava, Žižka, Karlík, Průcha - Zeman, Ptáčník, Mála, Matějka, Csányi, Hofmeister, Heindl, Kroupa, Milotínský, Kůs, Kerch, Kunc.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Drahorád, Hříbal, Zákoustký, Grin, Holomek, Brož - Vernek, Kentoš, Janíček, Pořický, Baránek, Drnec, Bříza, Žák, Hošek, Místecký, Chládek, Vávra.