P í s e k - Jako na běžícím páse kosí mladší dorostenci Ústeckých Lvů jednoho favorita za druhým. Po skalpu vedoucí Plzně totiž přivezli ve 24. kole extraligy dva body za výhru po samostatných nájezdech z ledu aktuálně druhého celku tabulky. Úspěšným exekutorem trestného střílení byl Marek Baránek.
čt 14. 1. 2010
IHC Komterm Písek
Ústecký Slovan s.r.o.
2:3sn 1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 11. Matiášek (Bernad), 34. Ciboch (Suchan, Matiášek) - 29. Faktor (Zdvořáček), 49. Patzelt, 65. Baránek (rozhodující TS). Rozhodčí: Poskočil - Stredák, Petele. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 48:18. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

IHC Komterm Písek: Havelka - Souček, Bernard, Hanus, Hřebíček, Suda, Švanda, Janásek - Suchan, Novotný, Šavrda, Indrák, Vlk, Ciboch, Matiášek, Dudák, Paukner, Březina, Schwamberger, Volf.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor, Poláček.

Komentář

První třetina se nesla ve znamení drtivé převahy hokejistů Písku, a jen díky výbornému Kováři v brance Ústí, se za jeho záda trefil pouze kapitán domácích Matiášek. Poměr střel byl v 1. třetině hrozivých 20:3 ve prospěch domácích. Po důrazné domluvě trenérů v kabině před druhou třetinou se výkon ústeckých hokejistů zlepšil a ve 29. minutě dokázal srovnat Faktor. Z vyrovnaného stavu se hosté však radovali pouze necelých 5 minut, protože ve 34. minutě se domácí díky Cibochově trefě opět ujali vedení. O druhé přestávce tak byli opět spokojenější domácí. Ve třetí třetině vstřelili gól už jen hosté, když do prodloužení poslal utkání Patzelt. V dramatickém prodloužení se hosté ubránili dvouminutovému oslabení 3 proti 4 a v páté sérii prodloužení vystřelil prémiový bod Ústeckým Lvům Baránek.
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže