C h o m u t o v - Již 7 bodů odevzdali mladší dorostenci Ústeckých Lvů regionálnímu rivalovi z Chomutova a notně tak přispěli k tomu, že už není na posledním místě tabulky. V zápase, který se podobal těm předešlým, nebyli horším týmem, přesto odešli vysoko poražení. Hlavní příčinou bylo neproměňování šancí a slabá produktivita střelby.
ne 6. 12. 2009
Piráti Chomutov
Ústecký Slovan s.r.o.
5:1 3:0, 2:1, 0:0

Branky a nahrávky: 2. Hradil (Horejš), 13. Toušek (Huňady), 19. Neuman (Chrpa), 33. Hejcman (Tichý), 39. Hejcman (Tichý) - 40. Hajn (Řídel). Rozhodčí: Armstark - Tichý, Hrubý. Vyloučení: 5:2, navíc Hlava (CHM) 10 min. ZHK a Jindřich (UNL) 10 min. NESP. Bez využití. Diváci: 80. Střely na branku: 29:30. Průběh utkání: 5:0, 5:1.

Piráti Chomutov: Maštalířský - Havel, Horejš, Teuner, Černý, Kosina, Procházka, Hlava, Drobný - Huňady, Hejcman, Kampf, Neuman, Navrátil, Hradil, Kohout, Hlava, Chrpa, Toušek, Tichý.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec (21. Kovář) - Vaněk, Trončínský, Chládek, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Řídel, Jindřich, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor, Poláček.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže