Ú s t í n/L. - Tři body měli na dosah mladší dorostenci ústeckého Slovanu v zápase s Litvínovem. Přesně jedna vteřina chyběla do závěrečné sirény, když hosté v powerplay vyrovnali a vynutili si prodloužení. V něm se navíc v poslední minutě i gólově prosadili a domácím tak zůstal pouze jediný bod.
ne 1. 11. 2009
HC Verva Litvínov
4:5pp 0:1, 1:0, 3:3 - 0:1

Branky a nahrávky: 38. Jindřich (Janák), 48. Patzelt (Vykouk), 49. Harkabus (Vykouk), 58. Vykouk (Harkabus, Patzelt) - 13. Procházka (Trubenekr, Fučík), 48. Trubenekr (Šesták), 49. Procházka, 60. Fučík (Procházka), 65. Zdeněk. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 21:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Baránek, Vaněk, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Andres, Harkabus, Janák, Faktor, Poláček.

HC Verva Litvínov: Soukup - Kokeš, Machač, Křepelka, Cvrk, Kwolek, Fučík, Svoboda - Čeřovský, Kuchař, Šesták, Mical, Procházka, Trubenekr, Zdeněk, Musil, Weitz.