Ú s t í n/L. - Téměř měsíční pauzu si dali starší dorostenci ústeckého Slovanu než zvítězili opět za tři body. První branku vstřelili domácí až v polovině utkání a na její potvrzení čekali do 52. minuty. Obě branky dal Kuchynka a vyšvihl se tak do čela klubového bodování. Hostům v závěru na smazání manka nepomohla ani více než minutová powerplay.
pá 23. 10. 2009
Rytíři Kladno
2:0 0:0, 1:0, 1:0

Branky a nahrávky: 34. Kuchynka (Harkabus, Smetana), 52. Kuchynka (Hejl). Vyloučení: 6:5, navíc Pfejfer (KLA) TS. Využití: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 25:31. Průběh utkání: 2:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Novotný, Jeništa, Bulva - Krupička, Bacovský, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Vegner.

Rytíři Kladno: Sýkora - Steigauf, Vodák, Kolařík, Rittig, Gutwald, David, Pfejfer - Machač, Dittrich, Vogel, Kalla, Redlich, Buttor, Novák, Véber, Gottlieb, Megala, Vodička.