Ú s t í n/L. - Porážku o gól vrátili ústečtí dorostenci Plzni i s úroky. Hosté se sice v první třetině gólem do šatny ujali vedení, ale vydařená závěrečná třetina, kdy hokejisté Slovanu třemi brankami otočili skóre, přinesla tři body domácím barvám.
so 26. 9. 2009
HC Škoda Plzeň
3:1 0:1, 0:0, 3:0

Branky a nahrávky: 45. Faigl (Kuchynka), 52. Novotný (Hanzl), 54. Hanzl - 20. Váchal (Slavík, Noga). Vyloučení: 6:3. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 31:27. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Hejl, Bulva, Smetana, Burkovec, Andres, Holeček, Novotný, Jeništa - Bacovský, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavicca, Šetka, Tuček, Faigl, Harkabus, Janča, Skokan, Vegner.

HC Škoda Plzeň: Polívka - Tichý, Houfek, Slavík, Procházka, Karpíšek, Mrázek, Kvapil, Blumentrit - Němec, Pitel, Vizinger, Faschingbauer, Pravda, Váchal, Erben, Noga, Biskup, Pašek, Hájek, Pour.