Ú s t í n/L. - Vyrovnaný zápas sehráli v severočeském derby týmy Ústeckých Lvů a Chomutova. Domácí už ve třetí třetině vedli 3:1, ale hosté brankou v přesilovce necelé 3 minuty před koncem utkání ještě zdramatizovali.
so 19. 9. 2009
Piráti Chomutov
3:2 1:1, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 12. Šetka (Racek, Formánek), 37. Harkabus (Bulva, Hanzl), 44. Šetka (Bacovský) - 20. Novák J. (Bauer), 58. Mazánek (Hammerbauer). Vyloučení: 7:3, navíc Novotný (UNL) 5 min. + OK. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 24:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Hejl, Bulva, Smetana, Andres, Holeček, Novotný, Jeništa - Krupička, Bacovský, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Šetka, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Janča, Skokan.

Piráti Chomutov: Matoušek - Havel, Tverďák, Pištora, Hejna, Škrdle, Čížek - Hammerbauer, Navrátil, Taraška, Novák J., Bauer, Lehnert, Novák L., Vlček, Mazánek, Fronk, Hradil, Hrabák, Šaržík.