Ú s t í n/L. - Nepříliš šťastný vstup do zápasu zažili ústečtí junioři v 6. kole extraligy, když po dvou hrubých chybách brzy prohrávali 0:2. Na začátku třetí třetiny se jim podařilo vyrovnat, ale hosté opět dvěma brankami dokázali odskočit. Naprosté zmrtvýchvstání domácích hokejistů přišlo v závěru třetí třetiny, když mezi 57. a 60. minutou opět vyrovnali. V prodloužení se kromě dvou vyloučení na každé straně nic nestalo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Jediným úspěšným střelcem byl ve čtvrté sérii boleslavský Sajdl.
po 21. 9. 2009
BK Mladá Boleslav
4:5sn 0:2, 1:0, 3:2 - 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 35. Šrámek (Brož, Drahorád), 44. Šrámek (Hanzl, Havlíček), 57. Brož (Šaršok), 60. Hříbal (Šrámek, Havlíček) - 9. Lenc, 16. Rys, 49. Loskot (Belay, Antončík), 51. Loskot (Belay), 65. Sajdl (rozhodující TS). Rozhodčí: Vilt - Mašek, Hynčica. Vyloučení: 5:8, navíc Krejčík 10 min. NESP a Soukup (oba MBL) 10 min. ZHK. Využití: 1:2. Diváci: 85. Střely na branku: 75:37. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Hříbal, Holomek, Brož, Drahorád, Grin, Šulc, Jurčák - Šrámek, Havlíček, Žák - Drnec, Hanzl, Místecký - Šaršok, Řídel, Pojezný - Mach, Bříza, Janíček - Vávra.

BK Mladá Boleslav: Klimíček - Švaříček, Houser, Soukup, Sedláček, Arazim, Martínek - Krejčík, Sajdl, Hájek, Jiránek, Belay, Loskot, Antončík, Kadlčík, Vernek, Rys, Protivný, Koudela, Lenc.