K a d a ň - Ještě než se ústečtí dorostenci ve 33. kole ligy dorostu na ledě Kadaně pořádně rozkoukali, prohrávali 0:2. Naštěstí ale dokázali brzy snížit a do konce první třetiny vyrovnat. Druhá třetina branky nepřinesla, ale ve třetí třetině dokázali modrožlutí potrestat kadaňské vyloučení a v nervózním závěru těsný náskok udržet.
ne 1. 2. 2009
SK Trhači Kadaň
2:3 2:2, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 5. Tumpach (Štelcich), 10. Tumpach (Procházka) - 12. Fojt (Faigl, Kuchynka), 15. Procházka (Keltner), 52. Keltner (Racek, Smetana). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

SK Trhači Kadaň: Balakhonov - Kovář, Hána, Tumpach, Štelcich, Svoboda, Volek, Danylec, Procházka, Dimitrov, Gubela, Hartman, Kopáč, Pokorný, Mědílek, Vlášek.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Smetana, Novotný, Faigl, Kuchynka, Fojt, Racek, Keltner, Krupička, Burkovec, Procházka, Wegner, Hanzl, Tuček, Opava, Andres, Herna, Kalina, Topol, Pinc, Žoha.