K a d a ň - Trochu zbytečnou prohru utrpěli ústečtí dorostenci na ledě krajského rivala Kadaně. Přestože už nad svým soupeřem vedli 4:2 a domácí nedokázali proměnit ani dva trestné nájezdy, odjeli nakonec s prázdnou. Domácí totiž stačili v samém závěru druhé třetiny snížit na rozdíl jediné branky a gólovou smrští v závěrečné třetině úplně otočit průběh utkání.
ne 2. 11. 2008
SK Trhači Kadaň
7:4 1:2, 2:2, 4:0

Branky a nahrávky: 5. Procházka J. (Kopáč), 21. Toman (Štelcich, Toms), 40. Šaržík (Kotous, Mikuš), 47. Štelcich (Toman), 51. Kotous (Šaržík, Mikuš), 52. Procházka J. (Kopáč), 59. Kotous (Šaržík) - 10. Harkabus (Faigl, Smetana), 13. Kuchynka (Faigl), 31. Krupička (Racek, Keltner), 32. Hanzl (Harkabus). Vyloučení: 4:5, navíc Burkovec (UNL) TS PODR., Bursa (UNL) TS HOZ, Racek (UNL) 10 min. ZHK a Faigl (UNL) 10 min. NESP. Využití: 1:2. Diváci: 69. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 7:4.

SK Trhači Kadaň: Balachonov - Toms, Nuc, Pokorný, Volek, Danylec, Procházka V., Štelcich, Toman - Gubela, Palička, Mikuš, Kopáč, Mára, Procházka J., Tumpach, Kovář, Kotous, Šaržík, Mědílek, Muchna.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Burkovec, Herna, Horáček, Med, Novotný, Smetana, Žoha - Faigl, Fojt, Hanzl, Harkabus, Kalina, Keltner, Krupička, Kuchynka, Racek, Skokan, Topol, Vegner.