P a r d u b i c e - Po třech bodech sahali v Pardubicích ústečtí junioři v rámci předehrávky 25. kola extraligy. Domácím se letos tolik nedaří, a tak roli papírového favorita začali hosté plnit už od 4. minuty, kdy se ujala střela Havlíčka. Pardubice stihly brzy odpovědět, ale ve 28. minutě poslal ústecké juniory opět do vedení Hanzl. Tři minuty před koncem třetí třetiny domácí opět vyrovnali a v nájezdové loterii se mohli radovat i z prémiového bodu.
út 28. 10. 2008, ČEZ Arena Pardubice
HC ČSOB pojišťovna Pardubice
3:2sn 1:1, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 8. Čapek (Drtina, Matějček), 57. Stoklasa (Dobiáš), 66. Kindl - 4. Havlíček (Srámek), 28. (Hanzl (Havlíček, Kentoš). Rozhodčí: Homola - Ježek, Plch. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Diváci: 120. Střely na branku: 48:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

HC ČSOB pojišťovna Pardubice: Landsman (63. Truhlář) - Drtina, Havlík, Karlík, Krejnus, Poskočil, Rozlivka, Vondráček, Zdráhal - Bendík, Buchtele, Dobiáš, Čapek, Kapec, Kaut, Kindl, Matějček, Radil, Stoklasa.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Brož, Dvořák, Grin, Holomek, Jurčák, Říha, Stejskal, Sveikauskas, Zákoutský - Baránek, Bříza, Drda, Drnec, Hanzl, Havlíček, Kentoš, Kočí, Pojezný, Řídel, Šrámek.