T ř e b í č - Dorost Horácké Slavie přivítal v rámci play out v prvním zápase stejně staré hokejisty Ústeckých Lvů. Po bezbrankové 1. třetině, kdy byla k vidění na obou stranách nervózní a nepříliš pohledná hra, se ve druhé začalo střelecky dařit domácím. Horáci stihli do konce prostřední části vstřelit čtyři branky. Poslední třetina přinesla z obou stran po jedné brance, když na konečných 1:5 snižoval v 60. minutě Andres.
čt 28. 2. 2008
SK Horácká Slavia Třebíč
5:1 0:0, 4:0, 1:0

Branky a nahrávky: 23. Sochor (Deveri), 31. Bartejs, 36. Bartejs (Vysloužil), 38. Pavlík (Deveri), 42. Sochor (Kubát)- 60. Andres (Kučera). Diváci: 100. Průběh utkání: 5:0, 5:1.

SK Horácká Slavia Třebíč: Ilašenko - Krejčí, Belatka, Koukal, donutil, Kotrba, Latner, Hlaveš, Bartejs, Pavlík, Kubát, Zdražil, Vysloužil, Fusek, Sochor, Tůma, Němec, Vondráček, Vlašín, Večeřa, Deveri.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Šefl, Žoha, Herna, Andres, Poláček, Kubů, Tuček, Kučera, Kalina, Faigl, Rybalkin, Chytrý, Svatý, Klouček, Kuchynka, Purma, Bezpalec, Kašák, Medřický.