Ú s t í n/L. - Utkání ovlivnily rychlé góly Západočechů v úvodu utkání. Domácí sice ještě stihli stáhnout náskok na rozdíl jediného gólu, ale to od nich bylo vše. Svůj koncert zakončila Plzeň vysokou výhrou 7:2.
pá 15. 2. 2008
Ústecký Slovan s.r.o.
HC Škoda Plzeň
2:7 1:3, 1:1, 0:3

Branky a nahrávky: 15. Medřický (Andres), 24. Chytrý (Faigl, Tuček) - 3. Matějka (Straka), 6. Straka (Pacanda), 12. Strnad, 32. Matějka (Culek, Mrázek), 42. Herm (Culek), 44. Straka (Pacanda), 55. Růžička (Culek). Rozhodčí: Hribík, Fraňo - Vlasjuk, Ruchař. Vyloučení: 5:5, navíc Hošťálek (PLZ) 10 min. NESP. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 83. Střely na branku: 18:39. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Husa - Šefl, Sova, Volentič, Andres, Poláček - Kubů, Tuček, Kučera, Žák, Faigl, Ribalkin, Chytrý, Svatý, Klouček, Jankovič, Purma, Bezpalec, Kašák, Medřický.

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Ruprecht, Růžička, Hrbas, Karpíšek, Blumentrit - Petruška, Štrunc, Strnad, Hošťálek, Culek, Matějka, Mrázek, Pacanda, Hájek, Jonák, Straka, Herm.

Komentář

Vedoucí celek tabulky po dvou rychlých gólech Matějky a Straky přidal už ve 12. minutě, po úniku Strnada v oslabení, třetí a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Za domácí ale brzy snížil Medřický a když ve 24. minutě vstřelil Chytrý gól na 2:3, schylovalo se k překvapení. Přes velký tlak ve druhé třetině plzeňští hokejisté dokázali skórovat jen jednou, když do černého mířil přesně Matějka. Třetí třetina už byla ale plně v režii hostujícího celku a po brankách Herma, Straky a Růžičky si v klidu po vítězství 2:7 dokráčel pro tři body.

Sdílet článek na sociálních sítích

Dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže