út 19. 12. 2006
Malmö Redhawks
6:9 4:3, 1:3, 1:3

Branky a nahrávky: 1. Hanzl (Macaj), 2. Pekárek (Místecký, Šaršok), 7. Pekárek (Místecký, Brož), 9. Zukal (Mach), 37. Pekárek (Šaršok), 53. Hanzl (Místecký, Pekárek) - hosté skórovali v 3., 12., 15., 22., 28., 33., 43., 44. a 47. minutě. Rozhodčí: Volf - Loskot, Řežábek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. Diváci: 50. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:6, 5:6, 5:9, 6:9.

Ústecký Slovan s.r.o.: Dědek (31. Voráček) - Macaj, Musílek, Fryč, Zukal, Brož, Šimon - Hanzl, Hříbal, Kočí - Mach, Šrámek, Janíček - Místecký, Pekárek, Šaršok.

Do utkání vlétli ústečtí hokejisté po hlavě. Už v čase 0:14 svítil po výpadu Hanzla na světelné kostce stav 1:0. Když o minutu později zvyšoval Pekárek na 2:0, zdálo se, že utkání se bude vyvvíjet pro domácí velmi dobře. Hosté sice vzápětí v přesilovce snížili na 2:1, ale po brankách Pekárka a Zukala v 7. a 9. minutě byl stav už 4:1. Hráči Slovanu poté zvolnili tempo, naopak hosté přidali na důrazu a do 33. minuty dokázali otočit na 4:6. Snížení na rozdíl jedné branky se ústečtí junioři dočkali ve 37. minutě, když Pekárek zkompletoval hattrick. Hra dále pokračovala ve znamení důrazné hry a výborného bruslení mladých Švédů a nedůrazné hry dozadu obou mužstev. O vítězi se rozhodlo mezi 43. a 47. minutou, kdy hosté třemi přesnými zásahy odskočili až na 5:9. Lvíčatům se už jen podařilo snížit, když Hanzl podrthl účet zápasu 6:9.