Havířovští Panteři vrátili Lvům porážku ze 3.kola, když v odvetě vyhráli 5:2. O zisku tří bodů rozhodli ve druhé třetině, kdy se trefili čtyřikrát. Ve třetí třetině už se Lvům nepodařilo výsledek zvrátit a po dvou těsných porážkách utrpěli třetí, zatím nejvýraznější v této sezóně. Příští soupeř z Hradce Králové se dotáhl na rozdíl dvou bodů a tak bude ve středu k vidění bitva o čtvrtou příčku.
so 8. 11. 2003
AZ Heimstaden Havířov
5:2 1:1, 4:1, 0:0

Branky: 4. Říha (Rimmel, Zdráhal), 25. Studený (Ivan, Dvořák), 27. Říha (Zdráhal, Rimmel), 29. Zdráhal (Rimmel, Říha), 36. Ivan (Říha) - 14. Sedlák (Lipina, Drábek), 21. Koudelka (Skuhrovec, Jiří Kudrna). Rozhodčí: Volf - Hanzlík, Jureček. Vyloučení: 3:6, navíc Říha (Havířov) 10 min. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1387.