Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3
  • Slovanu se na ledě soupeře opět nedařilo

I když do začátku zápasu šel Slovan v plném nasazení, tak na Havířov nestačil. V první třetině se Ústí povedlo vstřelit dva góly a tím si vytvořit náskok, ale to Havířov nezaskočilo, ba naopak... Celý článek

• Kladenští Rytíři si odvážejí vysokou výhru

Ú s t í n/L. - Po šesti porážkách chtěli hráči Ústí opět bodovat, ale na první Kladno jejich síly nestačily. V osmadvacáté minutě se sice Kladno dostalo do dvoubrankového vedení, na které Slovan... Celý článek

• Novým trenérem Slovanu T.Mareš

Ú s t í n/L. - Po odstoupení Jan Čalouna byl k dnešnímu dni odvolán i druhý trenér A mužstva Slovanu Vladimír Machulda. Novým hlavním trenérem byl jmenován Tomáš Mareš. O jeho asistentovi bude... Celý článek

• Odstoupení Jana Čalouna

K dnešnímu dni na vlastní žádost odstoupil z pozice trenéra A mužstva HC Slovan Jan Čaloun. Mužstvo povede prozatím Vladimír Machulda. Nové trenérské složení bude vedení klubu řešit v nejbližších... Celý článek

• Slovan oslaví 100 let české státnosti

28. října si náš stát bude připomínat 100 let od jeho založení. K oslavám tohoto výročí se rozhodl přispět i náš Slovan. Podrobnosti sdělil redakci Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel HC Slovan:... Celý článek

vstupenky Vysílání
Partner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubuPartner klubu

Aktuality
Současná marodka A týmu (11.10.2018)

Na současné marodce A týmu figuruje Jaroslav Roubík, Jan Látal a Václav Krliš.

R.Navarra do zahraničí (11.10.2018)

Roman Navarra přijal nabídku od německého klubu EV Pegnitz, kam k 15.10. odchází.

POKLADNY DO 3. TŘETINY (02.10.2018)

Upozorňujeme diváky, že od 6. 10. jsou pokladny otevřeny do začátku 3. třetiny. Po uzavření pokladen nebudou osoby bez vstupenky do haly vpuštěni. Děkujeme za pochopení

Výjezd do Kadaně! (23.09.2018)

Ústečtí Patrioti pořádají druhý autobusový výjezd na dvanácté kolo Chance ligy do Kadaně (10.10., středa).
Sraz: Restaurace Irská (ZS) 15:20
Odjezd od ZS: 15:45
Cena výjezdu: 120,- kč
Při rezervaci udávejte jméno a počet míst.
Kontakt: 723 619 249.

Aktualizace zápasů (21.09.2018)

U "A" týmu proběhly aktualizace začátků venkovních zápasů. Všechny změny najdete v sekci "ZÁPASY".

T.Pšenička ve Slovanu (18.09.2018)

V dnešním utkání proti Frýdku Místku nastoupí v dresu Slovanu útočník Tomáš Pšenička, který byl uvolněn z týmu HC Sparta Praha. Přejeme hodně štěstí.

ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ! (14.09.2018)

2. 11. 2018 odehrajeme utkání proti HC Benátky nad Jizerou od 16:00! Děkujeme za pochopení.

Výjezd do Litoměřic (05.09.2018)

Ústečtí Patrioti pořádají autobusový výjezd na druhé kolo Chance ligy do Litoměřic (10.9., pondělí).
Sraz: Restaurace Irská (ZS) 16:30
Odjezd od ZS: 17:00
Cena výjezdu: 60,- kč
Při rezervaci udávejte počet míst a jméno.

Změna termínu utkáních (20.08.2018)

17.9. (po) - Vsetín (doma)
18.9. (út) - Frýdek-Místek (doma)
30.10. (út) - Frýdek-Místek (venku)
31.10. (st) - Vsetín (venku)
2.11. (pá) - Benátky n/J (doma)

Domácí utkání začínají v týdnu od 18:00, o víkendu od 16:00.

L.Gengel opouští Slovan (01.08.2018)

K dnešnímu dni po dohodě s vedením klubu, ukončil smlouvu se Slovanem útočník Ladislav Gengel z důvodu pracovního vytížení. Děkujeme Láďovi za odvedené služby a přejeme mnoho úspěchů v osobním životě.

Dorost porazil Českou Lípu

Ú s t í n/L. - V rámci devátého kola ligy dorostu nastoupilo Ústí proti České Lípě. Slovan se dostal do vedení 3:0, pak se prosadili domácí. Ve... Celý článek

Slovan vyhrál v Děčíně 13:3 (ne 7.10.2018)

Dorost znovu s čistým kontem (ne 7.10.2018)

Dorost v derby nestačil na Litoměřice (ne 7.10.2018)