CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3

Podrobnosti

Kryštof Vaněk s hokejem začal v Ústí nad Labem a městu zůstal věrný až do současné doby. Postupem času procházel jednotlivými kategoriemi až do osmé třídy. V týmu vedeném Vladimírem Evanem a Martinem Štěpánkem neměl nadaný hráč stálé místo a v sestavě pendloval z formace do formace. I díky svým výkonům se dostal do sestavy mladšího dorostu už v sezóně 2012/13. V premiérovém zápase za dorost vstřelil tři branky a přidal dvě asistence. Ústí přehrálo Roudnici 23:2. V sezóně 2013/14 je součástí extraligového mladšího dorostu. V sezóně 2013/2014 odehrál 34 zápasů s bilancí 10 + 13.