Chance Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 30. 9. 2020 od 17:30 hod.
Znovu doma, během zápasu s Prostějovem budou fanoušci soutěžit o olej
26.11.2019 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Znovu doma, během zápasu s Prostějovem budou fanoušci soutěžit o olej

Ústí nad Labem - Již tuto středu 27. listopadu přivítá Slovan na domácím ledě celek LHK Jestřábi Prostějov. Ve spolupráci s partnerem utkání Glencore Agriculture Czech, jsme pro Vás připravili akci: prvních 50 fanoušků získá láhev stolního oleje, která bude k vyzvednutí v promo stánku v blízkosti střídaček. O druhé přestávce proběhne také soutěž "Kolik gólů dáš, tolik oleje máš!"

LHK Jestřábi Prostějov

Do Ústí nad Labem přijede devátý celek tabulky probíhajícího ročníku Chance Ligy. Má bilanci 11-0-4-10 a získal 37 bodů. Lídrem v kanadském bodování klubu je se třiceti body Lukáš Žálčík. Ten je zároveň se sedmnácti brankami nejlepším střelcem týmu. Nejvíce gólových přihrávek má na svém kontě Marek Račuk, hned dvacet. Prostějov z posledních čtyř zápasů vyhrál hned tři. Doma porazil Sokolov 4:2 a Kadaň 6:3. Tým vyhrál v Třebíčí 3:1. Prostějov v prodloužení podlehl Litoměřicím 4:5 v prodloužení.

Předchozí zápasy týmů

Prostějov si v posledním zápase, který odehrál na domácím stadionu, dokázal poradit s Kadaní 6:3. Za Jestřáby se dvakrát trefil Nouza a po brance přidali Luňák, Hrníčko, Novák, Račuk. Slovan po deseti porážkách v pondělí dokázal poradit na své půdě Kadaň 3:0. Brankář Brízgala udržel čisté konto.

Poslední vzájemný zápas

V rámci letošní sezóny se spolu týmy Ústí a Prostějova střetly jednou. Hrálo se v Prostějově a domácí tým v devítibrankové přestřelce vyhrál 5:4. Tomáš Jandus a Jan Berger poslali domácí do dvoubrankového vedení. Za Slovan snížil Matyáš Filip. Lukáš Žálčík poslal znovu Prostějov do dvoubrankového vedení. Následně díky Jaroslavu Roubíkovi Ústí snížilo a Pavel Kordule dokázal vyrovnat. Ve třetí třetině poslal Jestřáby znovu do vedení Marek Račuk. Tomáš Vildumerz znovu vyrovnal. O výhře domácích rozhodl čtyři minuty před koncem Jan Berger.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Do Slovanu jsem se hrozně rád vrátil, říká po své obnovené premiéře Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - V utkání s Prostějovem vyjel na led hráč s číslem sedmadevadesát na zádech, bez... Celý článek

Slovan pojede na led Benátek nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté se po úspěšném domácím zápase ve kterém porazili Prostějov 4:1... Celý článek

Ve sváteční den jsme přehráli Jestřáby z Prostějova

Ú s t í n/L. - V rámci 6. kola Chance Ligy jsme na domácím ledě přivítali soupeře z Prostějova.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv