Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 12. 2020 od 18:00 hod.
Závěr domácího víceboje
26.10.2004 | Karel Filas

Závěr domácího víceboje

Ú s t í n/L. - Posledním ze čtyř domácích soubojů Ústeckých Lvů v řadě bude středeční duel 16. kola s šestým týmem průběžné tabulky Sarezou Ostrava. Úvodní buly bude vhozeno tradičně v 18:00. Ústečtí se budou snažit navázat na poslední dvě podařená představení, při nichž se soupeři z Ústí poroučeli s celkovým přídělem třinácti branek. Lvi zůstávají na druhém místě průběžné tabulky s dvoubodovým odstupem na vedoucí České Budějovice.

Úvodní střet stejných soků skončil v Ostravě smírně 3:3. Tehdy o dělbě bodů rozhodl v 51. minutě Holuša.

Svěřenci trenéra, bývalého reprezentanta, Miloše Holaně vstoupili do soutěže nad očekávání dobře a od začátku se pohybují na předních místech. V aktuální tabulce jim patří s 27 body šestá figura, když na čtvrtý Hradec Králové ztrácejí pouhé dva body a naopak před sedmou Mladou Boleslaví mají náskok celých sedmi bodů.

V nástupu do druhé čtvrtiny soutěže se Ostravským příliš nevede střelecky. Ve dvou zápasech se prosadili pouze dvakrát, ale i tak jim to stačilo k zisku tří bodů. V posledním kole zdolali na domácím ledě Třebíč fotbalově 1:0. Vítěznou trefu zaznamenal na začátku třetí třetiny Šebesta. Kolo předtím prohráli na ledě brněnské Komety 1:2.

Z venkovních zápasů přivezli Moravané sedm bodů za dvě výhry a jednu prohru v prodloužení. Ostatní zápasy prohráli.

Nejproduktivnějším ostravským hráčem je Pavel Šebesta, který v minulých sezónách působil v sousední Opavě. Loni si dokonce odskočil k sedmi extraligovým zápasům do Vsetína. Dosud nasbíral 14 bodů za šest branek a osm asistencí a ocitá se na čtvrtém místě hodnocení produktivity celé soutěže. V nejlepší desítce jej na sedmém místě s třinácti body doplňuje Radek Procházka, jenž přišel do Ostravy z loni sestoupivšího Prostějova. Nejproduktivnějším obráncem je s šesti body Jakub Gróf.

Jedničkou mezi tyčemi je Robert Hamrla, který v odchytaných patnácti zápasech dosáhl průměru 2,28 inkasovaných branek a úspěšnosti zásahů těšně pod 92%. Svými čísly se k brankářské elitě soutěže neřadí. Hamrla pomohl loni Sareze postoupit do první ligy. Jinak okusil též v několika zápasech v dresu Plzně chuť nejvyšší hokejové soutěže.

Lvi posledními dvěma zápasy naprosto změnili svoji vizitku z poslední doby. V devíti předchozích střetech překročili jedinkrát třígólovou hranici. O gól navíc nastříleli v Kadani. Kanonádou, jakou spustili v posledních dvou partiích, se dostali na druhé místo i v počtu vstřelených branek. Pouze Budějovice jich dokázali nastřílet více. Jak budou v načatém trendu pokračovat se přijďte podívat ve středu v 18 hod. do Lví arény.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

Všude jsme byli pozdě, řekl po prohraném zápase Jiří Severa

Ú s t í n/L. - Ústecký Slovan se po koronavirové pauze zatím trápí. Ze tří zápasů nedokázal získat... Celý článek

Hokejová Plyšákománie vynesla 302 plyšáků pro charitu

Ú s t í n/L. - V minulém týdnu měli fanoušci příležitost donést hračky na pokladny zimního... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv