CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 5:2
Zakup permanentku a vyhraj zápas ve VIPu
08.07.2019 | Tisková zpráva

Ú s t í n/L. - Přinášíme soutěž pro permanentkáře a nové opatření z důvodu zrušení online tiketingu.

Každý fanoušek, který si zakoupí permanentku na další sezónu, obdrží také brožuru, která bude obsahovat kupóny na jednotlivá utkání. Pro vstup na dané utkání bude nutné předložit kromě permanentky také příslušný kupón z obdržené brožury. Kupón bude po vstupu ponechán u security ochranky a bude zařazen do slosování o vstup do VIPu. Opětovný vstup na zimní stadion bude před začátkem zápasu a během první třetiny omezen, resp. bude umožněn pouze ve výjimečných případech. Po 1. třetině postačí k vstupu předložit pouze permanentku. Kupóny z obdržené brožury poslouží k přesné evidenci návštěvníků daného utkání a také k soutěži pro permanentkáře.

Slosování proběhne vždy o druhé přestávce a jeden šťastlivec z řad permanentkářů obdrží dva volné vstupy na další utkání do VIPu s cateringem. První slosování proběhne již během přátelského utkání s Kladnem.