Za dalším zápasem do KV Areny
10.08.2011 | Martin Pešout

Za dalším zápasem do KV Areny

Ú s t í n/L. - Po remíze s Benátkami nad Jizerou čeká ústecký Slovan další herní prověrka. Ve čtvrtek 11. srpna totiž vyjede na led karlovarské KV Areny. Žlutomodré čeká atraktivní střetnutí, úvodní buly bude vhozeno v 18:00.HC ENERGIE KARLOVY VARYÚstecký tým sehrál v úvodním přípravném klání solidní partii s Benátkami. Vytvořil si řadu nadějných příležitostí a přestože se nejprve střelecky prosazoval soupeř, dovedl zápas nakonec do vyrovnaného stavu. V dalším přípravném souboji ústečtí vyrukují na Karlovy Vary.

Čtvrteční soupeř Slovanu nevkročil do přípravného období pravou nohou a na úvod si připsal dvě porážky s prvoligovými celky. Nejprve při slavnostním otevření chomutovské arény nestačil na domácí Piráty po výsledku 2:3. O dva dny později podlehl i Kadani 2:4. Úvodní vítězství si Energetici připsali až na třetí pokus proti Plzni, kdy svého rivala celkem přesvědčivě předčili 5:2.

Karlovarský trenér Baďouček dává v přípravném období prostor širšímu kádru a pravděpodobně tomu nebude jinak i proti Ústí nad Labem. „Během těchto zápasů se ukáže, který hráč na to má a který ne. Následně dojde k zúžení kádru o tři až čtyři hráče,“ vzkazuje kouč na klubovém webu.

V desátém týmu uplynulého ročníku extraligy došlo přes léto k řadě změn. Do kádru někdejšího mistra ligy přišlo devět hráčů. Mezi nimi například bouřlivák Milan Gulaši nebo Marek Bartánus ze Sparty. Z hostování v Chomutově se vrátili Pavel Kuběna a David Zucker.

Živěji bylo v kolonce „odchody“. Tým po výprodeji v podobě čtrnácti bruslařů opustili i takoví protřelí hokejisté jako Petr Sailer, Karol Sloboda, Michal Dobroň, Jakub Čutta nebo Ján Mucha.

"Proti Plzni se nám už dařilo, vstřelili jsme pět branek a prosadili se i v přesilovkách. Doufám, že proti Ústí to bude stejné," říká Gulaši varskému webu. Slovan však udělá vše proto, aby tomu tak nebylo.

Sestava HC Energie z posledního zápasu:
Mensator - Gulaši, Nosek, Parýzek, Gřegořek, Gründling, Prošek, Látal, M. Rohan - Košťál, Skuhravý, Kumstát, Zaťovič, Pech, Bartánus, Skladaný, Melenovský, Dej, Vachovec, Kuběna, Zucker, Polák, Kupec, L. Klíma.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv