Chance Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 30. 9. 2020 od 17:30 hod.
Vrátí Lvi Třebíči porážku?
06.12.2010 | Redakce

Vrátí Lvi Třebíči porážku?

Ú s t í n/L. - V rámci 26. kola první hokejové ligy nastoupí na led Zlatopramen Areny celek z daleké Třebíče. Třebíč v prvním vzájemném zápase Lvy porazila na samostatné nájezdy, a tak se Lvi budou snažit jí tuto porážku vrátit i s úroky. Lákadlem pro fanoušky může být fakt, že v brance Třebíče s největší pravděpodobností nastoupí Pavel Francouz, který za Slovan již několik utkání odchytal. Zda Lvi oplatí Horácké Slávii zpět prohru, to se dozvíme ve středu 8.12.2010. Zápas začíná v 18:00 hodin v ústecké Zlatopramen Aréně.

11-7-4-3 celková bilance 9-3-3-10
2. postavení v tabulce 8.
51 získané body 36
87:55 skóre 66:71
0 utkání bez vstřelené branky 3
3 utkání se shut-outem 2
6:0 (Benátky n. J.) nejvyšší výhra 8:2 (Litoměřice)
2:4 (Hradec Králové) nejvyšší prohra 2:8 (Kadaň)
Robin Hanzl 19 b. (6+13) nejproduktivnější hráč Petr Obdržálek 19 b. (9+10)
Marek Čurilla; 11 nejlepší střelec Petr Obdržálek; 9
Robin Hanzl; 13 nejvíce asistencí Petr Obdržálek; 10
Petr Kanko – 65 min nejtrestanější hráč Martin Dudáš – 58 min
Dušan Salfický – 96,32 %; Zdeněk Orct – 91,48 % úspěšnost brankáře Pavel Francouz – 94,51%;
Dušan Salfický – 1,18; Zdeněk Orct – 2,52 průměr inkas. branek Pavel Francouz – 1,8;

Aktuální forma Třebíče

Třebíč v poslední době předvádí průměrné výsledky. Výhru střídá prohra a naopak. U Třebíče je skvěle vidět, kdy proti ní stojí silní a kdy slabší soupeři. Při nahlédnutí do jejích tabulek je vidno, že proti týmům z čela tabulky nemá prakticky žádnou šanci, naopak na týmech ze spodní části žebříčku si přímo pochutnává. Nyní ji však opět čeká černé období, jelikož se na ní chystá Slovan, Chomutov, Jihlava a Znojmo.

Kádr Třebíče

Mezi největší opory týmu patří Petr Obdržálek, který vede klubové statistiky. Je jak nejlepším střelcem, tak i nahrávačem. Na záda mu dýchá další útočník Lukáš Nahodil. Ten za Obdržálkem zaostává o šest kanadských bodů. Nutno podotknouti, že oba borci odehráli za Třebíč pouze 13 utkání. Proto je nutné zmínit i Davida Dolníčka, jenž odehrál všechna utkání a drží si třetí místo v klubové tabulce. Na svém kontě má šest gólů a stejný počet asistencí.
Dle tabulek je nejlepším obráncem Třebíče Lukáš Sláma. Ten sice nevstřelil žádnou branku, ale na osm jich přihrál, což stojí za povšimnutí. Dalším skvělým obráncem je Radim Ostrčil, jenž vstřelil jeden gól a pětkrát na gól přihrál.
V brance Třebíče se nejvíce uplatňuje ústecký gólman Pavel Francouz, jehož průměr jsou necelé dvě branky na zápas. Jeho procentuální úspěšnost je 94,51%, a tak se může měřit s oběma gólmany Slovanu.

Vzájemný zápas v letošním ročníku

Při prvním letošním měření sil se hrálo na ledě Třebíče. A Třebíč dala Lvům pořádně zabrat. Po druhé třetině Lvi sice vedli, ale Horácká Slavia dokázala ve třetí části vyrovnat. Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo a v samostatných nájezdech utkání rozhodla hvězda Třebíče Obdržálek. Lvi si tak domů odvezli ostudnou těsnou prohru a Třebíč se mohla radovat z vítězství nad takovým týmem.

Poslední zápasy obou týmů

SK Horácká Slavia Třebíč- HC Vrchlabí 3:2sn (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 38. Dudáš (Laš, Dolníček), 45. Dudáš (Dolníček, Kadela E.), 65. Dolníček - 34. Matějíček (Tvrdek, Rusnák), 52. Poživil (Beck).

Sestava SK Horácká Slavia Třebíč: Francouz - Ostrčil, Dudáš, Bulička, Sláma, Hrbáček, Malinský, Dóczy, Kadela R. - Laš, Dolníček, Kadela E. - Burian, Ostřížek, Okál - Čech, Zahradník, Finsterle - Přibyl, Vítek, Kania.SK Kadaň - HC Slovan Ústečtí Lvi 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. Zeman (Diviš, Kanko).

Sestava Ústí nad Labem: Salfický - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, L. Poživil, P. Hořava - Kanko, Čurilla, Diviš - Janků, Mikulík, Sklenička - Hovorka, Šagát, Majdan - Kloz, R. Hanzl, Handlovský.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Do Slovanu jsem se hrozně rád vrátil, říká po své obnovené premiéře Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - V utkání s Prostějovem vyjel na led hráč s číslem sedmadevadesát na zádech, bez... Celý článek

Slovan pojede na led Benátek nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté se po úspěšném domácím zápase ve kterém porazili Prostějov 4:1... Celý článek

Ve sváteční den jsme přehráli Jestřáby z Prostějova

Ú s t í n/L. - V rámci 6. kola Chance Ligy jsme na domácím ledě přivítali soupeře z Prostějova.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv