Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce
22.03.2018 | Klub

Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce

Ú s t í n/L. - Přinášíme rozhovor s jednatelem klubu Vladimírem Evanem, který nám poskytl informace o změnách na trenérském postu a vizích do příští sezóny.

Do nového ročníku vstupuje Slovan s novými trenéry, jak k rozhodnutí došlo?

"Všichni dobře víme, že Míra Mach s Tomášem Marešem odvedli ve Slovanu jako trenéři kvalitní práci, za kterou jim děkujeme. Všechno ale jednou končí a my musíme jít dál. K trenérské práci změny patří a vím, že trenéři jsou na tyto situace připraveni a počítají s nimi. Míra Mach dostal během letošní sezony nabídku a požádal o uvolnění ze smlouvy. Po jeho uvolnění, vedení Slovanu rozhodlo o dočasném řešení trenérské situace, a to do skončení sezony 2017/2018."

Mělo vedení Slovanu i jiné varianty?

"Ano, variant bylo hned několik. Do Slovanu se nabízelo i několik dalších trenérů, ale my chceme trenéry, kteří znají místní prostředí a jsou ochotni pracovat v našich podmínkách včetně návaznosti na mládež."

Byl v některé variantě Tomáš Mareš?

"Ano, v několika variantách nového realizačního týmu figuroval i Tomáš Mareš jako hlavní trenér či asistent. Jednání bylo dlouhé a ke každé variantě se každý člen vedení vyjádřil včetně plusů a minusů. Po zvolení hlavního trenéra došlo na stavbu budoucího realizačního týmu, kde vedení Slovanu po připomínkování respektovalo rozhodnutí hlavního trenéra."

Jak bude tedy vypadat mužstvo na příští sezonu?

"Nejdříve samozřejmě oslovíme hráče loňského kádru, o které budeme mít zájem. Zájem musí být ale logicky oboustranný. Čekáme také, jak dopadne baráž o extraligu, kde se nám pohybují hráči se vztahem k Ústí nad Labem."

Budete spolupracovat s extraligovými týmy?

"Určitě ano, již máme předběžná jednání s Mladou Boleslaví, ale čekáme na skončení extraligy."

Jaké jsou sportovní cíle Slovanu?

"Čeká nás opět hodně práce, abychom uspěli a po roční přestávce se vrátili do play – off. Potřebujeme přijatelné ekonomické podmínky, dále pak hráče, kteří chtějí za Slovan bojovat, spokojené fanoušky Slovanu a samozřejmě klubovou soudržnost, bez které žádný klub neuspěje."

 
 
Aktuálně na webu

HSM není jen o sportu, jeho přesah je velký, říká Jan Čaloun

Ú s t í n/L. - Ústí nad Labem bude hostit třetí ročník oblíbeného hokejového soustředění mládeže.... Celý článek

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv