Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Ve třetím utkání Slovan hostí Rytíře
04.08.2013 | Eva Skokanová

Ve třetím utkání Slovan hostí Rytíře

Ú s t í n/L. - V pondělí pátého srpna se Lvi utkají již s třetím soupeřem v rámci přípravných zápasů sezóny 2013/2014. V prvním domácím zápase přivítají ve Zlatopramen areně Rytíře z Kladna. Porazí lví smečka na domácím ledě extraligového soupeře?

Rytíři v minulé sezóně

Minulý ročník nebyl pro Rytíře extrémně úspěšný. Sezóna pro Kladenské skončila pátým utkáním čtvrtfinále play – off. Rytíři podlehli Slavii čtyřikrát. Loňský rok byl však pro Kladno významný zcela něčím jiným. Díky výluce NHL padaly rekordy v návštěvnosti. Největším tahákem pro fanoušky nejen Rytířů byl bezesporu vlastník klubu Jaromír Jágr.

Střety Lvů s Rytíři

Ani s tímto celkem se Lvi nesetkají poprvé. Nejenže se týmy dobře znají z extraligové sezóny, ale také vzájemné přípravné zápasy už patří k tradičním. Pokud zmíníme vzájemné střety z posledních dvou let, mluví bilance ve prospěch Kladna. V přípravě na sezónu 2011/2012 se Lvům nepodařilo ani jedenkrát s tímto soupeřem zvítězit. Z kladenského stadionu odjížděli s výsledkem 3:2 a doma pak podlehli Rytířům 2:4. V loňské přípravě si však již trochu napravili renomé a s prohrou tentokráte odjížděli hosté zpět do Kladna.

Změny na střídačce Rytířů

Ani kabinu Rytířů před novou sezónou změny neminuly. Na novou štaci se pustili například útočníci Koba Jass a Jakub Valský, kteří společně zamířili k Bílým Tygrům. Ale také Vladimír Kameš, Petr Macholda a Petr Obdržálek, kteří se vydali přes hranice České republiky. Stěhoval se také obránce Ondřej Šmach, který nyní obléká dres Slovanu. Výměnou za Ondřeje Šmacha putoval do Kladna bývalý ústecký obránce Petr Hořava. I další posila je ve městě pod Střekovem dobře známá – je jí útočník Sacha Treille. Ústečtí fanoušci v nadcházejícím utkání také možná uvidí bývalého útočníka Sparty, Petra Tenkráta.

Vyrovnají Lvi bilanci vzájemných zápasů, nebo jim Kladno odskočí?

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv