Chance Liga: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
Vánoce se Slovanem
03.12.2012 | Karel Neruda

Vánoce se Slovanem

Ú s t í n/L. - Chcete vyhrát permanentku na právě probíhající sezonu? Chcete naším hokejistům poslat vánoční a novoroční přání? Chcete je podpořit i v této chvíli, kdy se jim nedaří tak, jak bychom si všichni přáli? Pro své fanoušky jsme si připravili speciální vánoční soutěž.

Jak soutěžíme?

Pošlete našim hokejistům přání s vánočním a novoročním motivem, vyjádřete jim podporu a ukažte, jací jste fanoušci. Přání jim poté přišpendlíme na nástěnku v šatně. Sami hráči vyberou 10 nejlepších vzkazů či přání. Do e-mailu nezapomeňte připsat celé své jméno, příjmení a také váš věk.

O co soutěžíme?

Autoři vítězných výtvorů vyhrají permanentní vstupenku na všechna domácí utkání v letošní sezoně. A navíc je pro ně připraven speciální bonus. Celkem se tedy hraje o 10 permanentních vstupenek a "něco" navíc.

Termín soutěže?

Soutěž začíná v pondělí 3. prosince a konečný termín pro zasílání přání je půlnoc v neděli 16. prosince. Poté sami hráči vyberou 10 nejoriginálnějších přání a na pátečním předvánočním utkání s Pískem budou vyhlášeni výherci. Nejlepší přání pak budou během zápasu zveřejněny na multimediální kostce. Navíc se všechny vaše vzkazy a přání dostanou do kabiny "A" týmu, kde si je nejen hráči přečtou.

Kam posílat vzkazy a přání?

Své vzkazy a přání můžete posílat na e-mail vanoce@hcusti.cz, nejpozději však do půlnoci z neděle 16. na pondělí 17. prosince.

Proč tuto soutěž pořádáme?

Abychom ukázali, že jsme jednotní. Náš tým tvoří společně s hokejisty členové realizačního týmu, vedení klubu, ale především také vy, naši fanoušci. Ukažte svou sounáležitost s týmem a my vás za to odměníme.

Bonus pro všechny výherce!

Pro 10 šťastlivců jsme si připravili extra bonus v podobě možnosti stát se na jeden den spolupracovníkem našeho hokejového klubu. Každý bude mít možnost vyzkoušet si práci redaktora, udělat pozápasové ohlasy s hráči, zažít zápas z pozice asistenta režie a prohlídnout si také zázemí včetně šatny Ústeckých Lvů.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan tahal za kratší konec, z Třebíče jede bez bodů

T ř e b í č - Na dobrý domácí výkon proti Jihlavě Slovan dnes nenavázal, v utkání proti Třebíči byl... Celý článek

PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií Třebíč

Ú s t í n/L. – V rámci jedenadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek do Třebíče. Slovan má... Celý článek

Petr Hamalčík: Věřil jsem, že ten bod navíc uděláme

Ú s t í n/L. - Dlouhý středeční večer prožili aktéři utkání 20. kola mezi domácím Slovanem a... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv