OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně
28.02.2020 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Sporty Ústí

V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně

V sobotním utkání se ústečtí hráči utkají už po šesté s jejich severočeským rivalem a také tabulkovým sousedem z Kadaně. Dokáže domácí Slovan protáhnout domácí sérii tří výher? To se dozvíte 29.2.2020 od 16:00 na zimním stadionu v Ústí nad Labem.

HC Trhači Kadaň

Hosté se nacházejí na předposledním místě tabulky, kdy na Ústecký celek ztrácí 7 bodů. Jejich forma v posledních zápasech není ideální. Z posledních pěti zápasů dokázali zvítězit jen jednou a to doma proti poslednímu Sokolovu. S Ústeckým celkem se letos setkali pětkrát s bilanci tří proher a dvou výher.

Posledních 5 zápasů Ústí nad Labem

15.2. Jihlava - Ústí nad Labem 5:1
17.2. Ústí nad Labem - Prostějov 4:1
19.2. Ústí nad Labem - Frýdek Místek 3:2
22.2. Třebíč - Ústí nad Labem 6:2
26.2. Ústí nad Labem - Benátky n.J. 4:2

Posledních 5 zápasů Kadaně

15.2. Kadaň - Sokolov 2:1
17.2. Třebíč - Kadaň 11:1
18.2. Kadaň - Jihlava 2:4
22.2. Benátky n.J. - Kadaň 7:1
26.2. Kadaň - Prostějov 1:6

Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jaroslav Kůs, který si připsal 37 bodů za 10 vstřelených branek a 17 asistenci. Nejlepším střelcem je František Wágner, který vstřelil 19 branek.

Poslední vzájemný zápas

Poslední zápas těchto dvou celků se odehrál na začátku únoru na ledě Kadaně. Zápas začal lépe pro hosty, které dostal do vedení v 6.minutě Severa. Ještě ke konci první třetiny dokázal stav srovnat domácí Zeman. V druhé části se trefili jen domácí, které ve 32.minutě dokázal dostat do vedení Žolobov. Začátek třetí třetiny byl rozhodující, nejdřív ve 42.minutě dokázali domácí odskočil na rozdíl dvou branek zásluhou jejich nejlepšího střelce Wágnera a minutu na to se trefil Wojnar. Hosté dokázali už jen snížit v 46.minutě na konečných 4:2, kdy se trefil Mrňa.

Branky a nahrávky: 20. D. Zeman (Wojnar, Čech), 33. Žolobov (J. Müller), 43. Wágner (Trefný, Neužil), 43. Wojnar (D. Zeman, Prymula) – 7. Severa (Mrňa), 47. Mrňa (Vl. Brož). Rozhodčí: Hucl, Šindel – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

HC Trhači Kadaň Neužil – Trefný, Eliáš, Foltýn, Klodner, Procházka, D. Zeman, Delmarche – Wágner, Kůs, M. Zabloudil – Koblížek, Žolobov, J. Müller – Čech, Prymula, Wojnar – Homer, Rindoš, Dubský.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Hes, M. Vágner, Mareš, Vl. Brož, Steinocher, Zukal – Kordule, Svoboda, Tůma – Severa, Mrňa, Filip – Hasman, Čermák, Š. Bláha.
 
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv