Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
V první třetině jsme urazili hokejového boha, říká Ondřej Smetana
22.10.2019 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

V první třetině jsme urazili hokejového boha, říká Ondřej Smetana

Ú s t í n/L. - Po porážce s pražskou Slavií zhodnotil utkání ústecký obránce Ondřej Smetana, který v pondělí odehrál bezmála 25 minut. Co chybělo přesilovým hrám, a jak se cítí zpět v Ústí nad Labem?

Mohl byste krátce zhodnotit dnešní utkání?
Do zápasu jsme vstoupili špatně. Řekli jsme si, že chceme hrát od začátku, ale přistoupili jsme k tomu jak lajdáci. První třetinu jsme prohráli 3:1, takže jsme na sebe v šatně museli trochu zakřičet a pak se hra zvedla. Do hry nás dostaly i přesilovky, které jsme ale neproměnili. Zbytek zápasu jde za staršími hráči, protože jsme přesilovky nevyužili.

Ve druhé třetině jste si vytvořili několik slibných příležitostí při přesilových hrách. Co chybělo ke skórování?
Šancí jsme tam měli dost. V první třetině jsme urazili hokejového boha, protože jsme k tomu přistoupili tak, jak jsme přistoupili. V těch přesilovkách jsme neměli takový ten poslední tah, abychom dali góly. Byli jsme lajdácký, ještě z první třetiny.

Byl jste na ledě u kontaktní branky na 2:3. Mohl byste tuto situaci popsat?
Krůža (Daniel Kružík pozn. redakce) to tam krásně stáhl dolu k brankové čáře, nahrál mi to na vrchol, já jsem přihrával na druhou stranu na Pšendu (Tomáš Pšenička pozn. redakce) a ten to z jedničky krásně vracel Krůžovi. Ten už z jedničky uklízel téměř do prázdné brány. Krásná akce, vlastně jediná přesilovka, která nám dneska vyšla.

Dnes jste měl nejvyšší čas na ledě. Byl pro vás zápas fyzicky náročný?
Určitě je to fyzicky náročné, ale s tím se nedá nic dělat. Od toho jsme tady, abychom hráli. Je to prostě tak, ten dnešní výsledek jde za námi, ty přesilovky musíme dávat, od toho tam jsme. Ice time jsme dostali, ale zápas už je za námi.

Po delší době jste se vrátil zpět do Ústí, jak se zde cítíte?
Já se zde cítím dobře. Šel jsem sem před sezónou. Kladno byl pro mě takový bonus. Vůbec jsem to nečekal, šel jsem do sezóny s tím, že si to jdeme užít s klukama, kteří už skončili, s Martinem Volkem a Roubasem (Jaroslav Roubík pozn. redakce). V březnu se mi narodila dcera, takže jsem chtěl být s rodinou doma.

Jak zatím hodnotíte probíhající spolupráci s extraligovým Kladnem?
Je to jako každá spolupráce. Když zrovna nehrajete nahoře, tak hrajete dole. Je to klasická spolupráce, která v českém hokeji funguje.

 
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv