Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně
04.08.2020 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně

Ú s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli být původně Kladenští Rytíři, nicméně utkání na ledě Kladna bylo zrušeno ze zdravotních důvodů na straně Středočechů. Slovan tak vyjede na led soupeře až zítra 4.8.2020. Naše hokejisty čeká zápas na ledě Kadaně. Utkání startuje v 18.00.

SK Kadaň

Kadaň zakončila loňskou sezonu na předposledním 15. místě tabulky Chance ligy. Na předposlední místo se svěřenci trenéra Petra Rosola dostali až v části poražených, když přeskočili o dva body Sokolov. Nejproduktivnějším a zároveň nejlepším hráčem Trhačů byl Jaroslav Kůs, jenž dokázal nasbírat celkem 40 kanadských bodů. Tato opora Kadaně však v nové sezoně už černo-žlutý dres neoblékne.

Do nové sezony povede Trhače duo trenérů. Petr Rosol a Vladimír Jeřábek budou šéfovat kadaňské střídačce. Z hráčského kádru je potřeba vypíchnout Jakuba Trefného a Romana Chloubu, jenž zůstali v kádru Trhačů a budou tak základními články nově se budujícího týmu. Velkou posilu poté trenéři přivítali v brankovišti. Po odchodu Jakuba Neužila by měl zastávat roli jedničky zkušený Miroslav Hanuljak. Potěšující zprávou pro fanoušky jsou také návraty Jakuba Chrpy, Radka Havla, Jana a Matyáše Svobody a Víta Seemanna, kteří minulý ročník strávili v nedalekém Chomutově. Největší posilou do útoku Trhačů se poté stal, všem ústeckým fanouškům známý, Martin Šagát.

Přípravná utkání Kadaně

04.08.2020 - Kadaň - Ústí n.L.
06.08.2020 - Kadaň - Kolín
11.08.2020 - Kadaň - Klatovy
18.08.2020 – Ústí n.L. - Kadaň
20.08.2020 – Litoměřice - Kadaň
27.08.2020 - Kadaň - Sokolov
01.09.2020 - Kolín - Kadaň

Aktuální soupiska Kadaně

Brankáři: Richard Běhula, Miroslav Hanuljak, Tadeáš Dvořák

Obránci: Jakub Trefný, Radek Havel, Michael Foltýn, Jan Klodner, Vít Seemann, Tomáš Běhula, Cedric Délmarche, Tadeáš Vícha, Jakub Šuráň, Ondřej Havlín, Radek Procházka, Michal Smutný.

Útočníci: Roman Chlouba, Martin Šagát, Jakub Chrpa, Jan Müller, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Zdeněk Zabloudil, Josef Rindoš, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, David Homer, Dominik Kubišta, Jiří Bucek.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv