Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26.9.2020 od 17:00 hod.
V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně
04.08.2020 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně

Ú s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli být původně Kladenští Rytíři, nicméně utkání na ledě Kladna bylo zrušeno ze zdravotních důvodů na straně Středočechů. Slovan tak vyjede na led soupeře až zítra 4.8.2020. Naše hokejisty čeká zápas na ledě Kadaně. Utkání startuje v 18.00.

SK Kadaň

Kadaň zakončila loňskou sezonu na předposledním 15. místě tabulky Chance ligy. Na předposlední místo se svěřenci trenéra Petra Rosola dostali až v části poražených, když přeskočili o dva body Sokolov. Nejproduktivnějším a zároveň nejlepším hráčem Trhačů byl Jaroslav Kůs, jenž dokázal nasbírat celkem 40 kanadských bodů. Tato opora Kadaně však v nové sezoně už černo-žlutý dres neoblékne.

Do nové sezony povede Trhače duo trenérů. Petr Rosol a Vladimír Jeřábek budou šéfovat kadaňské střídačce. Z hráčského kádru je potřeba vypíchnout Jakuba Trefného a Romana Chloubu, jenž zůstali v kádru Trhačů a budou tak základními články nově se budujícího týmu. Velkou posilu poté trenéři přivítali v brankovišti. Po odchodu Jakuba Neužila by měl zastávat roli jedničky zkušený Miroslav Hanuljak. Potěšující zprávou pro fanoušky jsou také návraty Jakuba Chrpy, Radka Havla, Jana a Matyáše Svobody a Víta Seemanna, kteří minulý ročník strávili v nedalekém Chomutově. Největší posilou do útoku Trhačů se poté stal, všem ústeckým fanouškům známý, Martin Šagát.

Přípravná utkání Kadaně

04.08.2020 - Kadaň - Ústí n.L.
06.08.2020 - Kadaň - Kolín
11.08.2020 - Kadaň - Klatovy
18.08.2020 – Ústí n.L. - Kadaň
20.08.2020 – Litoměřice - Kadaň
27.08.2020 - Kadaň - Sokolov
01.09.2020 - Kolín - Kadaň

Aktuální soupiska Kadaně

Brankáři: Richard Běhula, Miroslav Hanuljak, Tadeáš Dvořák

Obránci: Jakub Trefný, Radek Havel, Michael Foltýn, Jan Klodner, Vít Seemann, Tomáš Běhula, Cedric Délmarche, Tadeáš Vícha, Jakub Šuráň, Ondřej Havlín, Radek Procházka, Michal Smutný.

Útočníci: Roman Chlouba, Martin Šagát, Jakub Chrpa, Jan Müller, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Zdeněk Zabloudil, Josef Rindoš, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, David Homer, Dominik Kubišta, Jiří Bucek.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Brožák mě asi pořádně zkasíruje, říká se smíchem po svém hattricku Jiří Severa

Ú s t í n/L. - Na kostce nad ledem svítila při severočeském derby s Litoměřicemi třicátá minuta.... Celý článek

Kapacita tisíc lidí, permice mají přednost

Na základě vládního opatření proti šíření koronaviru byla snížena maximální návštěvnost na... Celý článek

V derby po parádním obratu získáváme dva body

Ú s t í n/L. - V dnešním derby jsme v utkání nezačali zrovna šťastně, jelikož jsme v první třetině... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv