CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 26. 2. od 18 h. | ELJ: HC Chrudim - HC Slovan Ústí nad Labem 8:3
V posledním přípravném utkání dorazí Jágrovo Kladno
06.09.2019 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

V posledním přípravném utkání dorazí Jágrovo Kladno

Ú s t í n/L. - V sobotním utkání poměří Slovan své síly se se slavným soupeřem z Kladna. Před samotným zápasem proběhne představení A-týmu pro novou sezonu. Dorazte na ústecký zimní stadion, zápas začíná v 16 hodin.

Zápas s Kladnem bude poslední prověrkou před novou sezonou. Utkání se ponese ve slavnostním duchu, kromě samotného zápasu proti týmu se slavnou osmašedesátkou dojde i k představení ústeckého kádru pro nový ročník Chance ligy, jmenování nových členů síně slávy, či dekorování mistrů 1. juniorské ligy. Předzápasový program začíná již v 15:50.

Rytíři Kladno

Kladno je jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších českých hokejových klubů. V historii dokázalo vychovat několik hráčů světové úrovně. V minulém roce se v soupisce Kladna vyskytovala i taková jména jako Tomáš Plekanec, Petr Vampola, či Jaromír Jágr. Právě poslední jmenovaný, vítěz olympijských her, mistrovství světa i Stanley Cupu, podepsal v červnu, jako majitel klubu, smlouvu o spolupráci s ústeckým Slovanem a měl by se v sobotním utkání také objevit.

Kladno se dokázalo po pěti letech ve druhé nejvyšší soutěži vrátit zpět mezi českou elitu. Během letních přípravných zápasů Kladno ovšem nedokázalo vyhrát ani jeden proti týmu z extraligy. Z deseti zápasů vyhrálo pouze dvakrát, proti Slavii Praha a Lausitzer Fuchse. Poslední přípravný zápas sehraje právě s Ústím.

Aktuální soupiska Kladna

Brankáři: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek

Obránci: Brady Austin, Martin Kehar, André Lakos, Brendon Nash, Ladislav Romančík, Ondřej Smetana, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr

Útočníci: Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Jaromír Jágr, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Brendan O´Donnell, Tomáš Redlich, Martin Réway, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund

Přípravné zápasy Kladna

30.7.2019 – Litvínov - Kladno 5:4 (4:4)
1.8.2019 – Kladno - Slavia Praha 6:4
6.8.2019 – Kladno - Litvínov 2:5
8.8.2019 – Plzeň - Kladno 5:2
13.8.2019 – Kladno - Mladá Boleslav 1:4
16.8.2019 – Kladno - Lausitzer Fuchse 5:1
20.8.2019 – Kladno - Plzeň 2:8
22.8.2019 – Karlovy Vary - Kladno 7:1
30.8.2019 – Bolzano - Kladno 7:3
1.9.2019 – Kladno - Norimberk 3:4 (3:3)
7.9.2019 – Ústí nad Labem - Kladno

Poslední vzájemný zápas

V loňské sezoně jsme s Kladnem sehráli v rámci Chance ligy čtyři zápasy. Ten poslední jsme odehráli v únoru na kladenském ledě.

Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 9. Říha (Jágr, Plekanec), 21. Jelínek (Vampola, Plekanec), 47. Vampola (Nash, Jágr) – 9. Šťovíček (Roubík), 60. Roubík (Krliš, Šťovíček)

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan nastoupí doma proti Benátkám nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Další domácí zápas čeká ústecké hokejisty už ve středu. V rámci další kola skupiny... Celý článek

Poslední domácí utkání odehrajeme v zelené edici dresů na pomoc Janu Alinčovi

Ú s t í n/L. - Chceme pomoci Janu Alinčovi. Ústečtí hráči nastoupí ve středu 4. 3. 2020 v utkání... Celý článek

7. třída: Ústí nestačilo na PZ Kladno

Kladno - Ústecká sedmá třída ve víkendovém zápase nestačila na svého soupeře. Týmu PZ Kladno... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv