CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 26. 2. od 18 h. | ELJ: HC Chrudim - HC Slovan Ústí nad Labem 8:3
V pátek naposledy na Tipsport Hockey Cup
23.08.2007 | Marcel Voneš

V pátek naposledy na Tipsport Hockey Cup

Ú s t í n/L. - Poslední pohárové utkání mají před sebou Ústečtí Lvi. V pátek 24. srpna v 17:30 hod. začne ve Lví aréně souboj šelem, Slovan čeká derby s Bílými Tygry z Liberce. Žlutomodří borci budou chtít navázat na cennou výhru ze Sparty a bodovat i s Tygry. První měření sil dopadlo lépe pro domácí Liberec. Pod Ještědem dokázali Ústečtí otočit nepříznivý vývoj, avšak nakonec podlehli těsně 3:2.

Bílým Tygrům patří před posledním zápasem ve skupině C druhá pozice, na které už nic nezmění ani páteční duel, který je zároveň posledním utkáním v základních skupinách. Liberečtí ve čtvrtečním zápase porazili Spartu vysoko 6:1 a vrátili tak Pražanům porážku z prvního zápasu. V pěti pohárových kláních získali Tygři devět bodů.

Ústečtí Lvi obsadí poslední pozici, i když jejich výkony určitě špatné nebyly. Slovan dokázal v úterý porazit v T-Mobile Areně domácí Spartu, předtím ještě dotáhl do prodloužení utkání s Pardubicemi. Zbývající duely, až na jednu výjimku, nedokázali Lvi udržet vedení a o jeden gól prohráli.

Poslední zápasy:

HC SPARTA PRAHA – HC SLOVAN ÚSTEČTÍ LVI 1:2
Třetiny: 0:2, 1:0, 0:0.
Branky a nahrávky: 23. Sivek (Melichárek) - 7. Vomela (Pazourek), 16. Čaloun (Novotný).
Sestava Ústí: Přikryl – Vomela, Vágner, Novotný, Hořava, Zeman, Ficenc, Pojkar, Zápotočný - Janků, Pazourek, Antoš – Čaloun, Liščák, Hašek – Saffer, Heřman, Klimt – Míka, Slížek, Klobouček.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - HC SPARTA PRAHA 6:1
Třetiny: 1:0, 1:1, 4:0
Branky a nahrávky: 12. S. Procházka (Novák, Pabiška), 36. Nedorost (Novák), 45. Novák (S.procházka, Pabiška), 51. Novák, 56. Nedorost, 60. Víšek (Plodek, Hruška) - 32. Langhammer (Dragoun).
Sestava Liberce: Hnilička - Žabka, Derner, Moravec, Jiruš, Krstev, Hunkes, Kočí, Rýgl - Novák, Pabiška, Procházka - Klimenta, Plodek, Víšek - Čermák, Kašpařík, Nedorost - Hruška, Dušek, Špaček.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan nastoupí doma proti Benátkám nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Další domácí zápas čeká ústecké hokejisty už ve středu. V rámci další kola skupiny... Celý článek

Poslední domácí utkání odehrajeme v zelené edici dresů na pomoc Janu Alinčovi

Ú s t í n/L. - Chceme pomoci Janu Alinčovi. Ústečtí hráči nastoupí ve středu 4. 3. 2020 v utkání... Celý článek

7. třída: Ústí nestačilo na PZ Kladno

Kladno - Ústecká sedmá třída ve víkendovém zápase nestačila na svého soupeře. Týmu PZ Kladno... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv