CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 18.9.2019 18.00 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
V pátek naposledy na Tipsport Hockey Cup
23.08.2007 | Marcel Voneš

V pátek naposledy na Tipsport Hockey Cup

Ú s t í n/L. - Poslední pohárové utkání mají před sebou Ústečtí Lvi. V pátek 24. srpna v 17:30 hod. začne ve Lví aréně souboj šelem, Slovan čeká derby s Bílými Tygry z Liberce. Žlutomodří borci budou chtít navázat na cennou výhru ze Sparty a bodovat i s Tygry. První měření sil dopadlo lépe pro domácí Liberec. Pod Ještědem dokázali Ústečtí otočit nepříznivý vývoj, avšak nakonec podlehli těsně 3:2.

Bílým Tygrům patří před posledním zápasem ve skupině C druhá pozice, na které už nic nezmění ani páteční duel, který je zároveň posledním utkáním v základních skupinách. Liberečtí ve čtvrtečním zápase porazili Spartu vysoko 6:1 a vrátili tak Pražanům porážku z prvního zápasu. V pěti pohárových kláních získali Tygři devět bodů.

Ústečtí Lvi obsadí poslední pozici, i když jejich výkony určitě špatné nebyly. Slovan dokázal v úterý porazit v T-Mobile Areně domácí Spartu, předtím ještě dotáhl do prodloužení utkání s Pardubicemi. Zbývající duely, až na jednu výjimku, nedokázali Lvi udržet vedení a o jeden gól prohráli.

Poslední zápasy:

HC SPARTA PRAHA – HC SLOVAN ÚSTEČTÍ LVI 1:2
Třetiny: 0:2, 1:0, 0:0.
Branky a nahrávky: 23. Sivek (Melichárek) - 7. Vomela (Pazourek), 16. Čaloun (Novotný).
Sestava Ústí: Přikryl – Vomela, Vágner, Novotný, Hořava, Zeman, Ficenc, Pojkar, Zápotočný - Janků, Pazourek, Antoš – Čaloun, Liščák, Hašek – Saffer, Heřman, Klimt – Míka, Slížek, Klobouček.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - HC SPARTA PRAHA 6:1
Třetiny: 1:0, 1:1, 4:0
Branky a nahrávky: 12. S. Procházka (Novák, Pabiška), 36. Nedorost (Novák), 45. Novák (S.procházka, Pabiška), 51. Novák, 56. Nedorost, 60. Víšek (Plodek, Hruška) - 32. Langhammer (Dragoun).
Sestava Liberce: Hnilička - Žabka, Derner, Moravec, Jiruš, Krstev, Hunkes, Kočí, Rýgl - Novák, Pabiška, Procházka - Klimenta, Plodek, Víšek - Čermák, Kašpařík, Nedorost - Hruška, Dušek, Špaček.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Po dvou prohrách se dorostenci dočkali vysoké výhry

Dorostenci se poprvé v sezóně představili na ledě soupeře, a to jim přineslo vytoužené body. V... Celý článek

Ani ve druhém utkání dorost na výhru nedosáhl

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase se střetli dorostenci na svém hřišti s Chomutovem. Po první třetině... Celý článek

Okusí Zubři první hořkost porážky na ledě Slovanu?

Ú s t í n/L. - Po neúspěšné misi na jihu Čech se představí Slovan opět doma a bude chtít samozřejmě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv