Upevní Ústečtí Lvi další výhrou svoji pozici v tabulce ?
24.09.2004 | Jindřich Rosička

Upevní Ústečtí Lvi další výhrou svoji pozici v tabulce ?

Ú s t í n/L. - V sedmém kole se utkají ústečtí hokejisté o další body s týmem SK Horácká Slavia Třebíč. Utkání se hraje v sobotu 25.09.04 v 17:00. Třebíčtí z dosavadních šesti zápasů dokázali pouze jednou bodovat a i když jim třikrát body utekly pouze o jedinou branku, nic to nemění na faktu, že v tabulce se třemi body za výhru v Mladé Boleslavi okupují předposlední místo.

K vítězství s Mladou Boleslaví přispěly možná i změny v sestavě. Především to byla změna v brance, ve které Luňáka nahradil Jan Koťátko, kterého možná znáte z působení v dresu extraligových libereckých Bílých Tygrů. Koťátko v zápase s Mladou Boleslaví podržel Třebíčské skvělými zákroky a hlavní trenér Kamil Konečný mohl být jen spokojen. Byl zajisté spokojen i s Lukášem Valkem, který se v zápase s Mladou Boleslaví vrátil na led a hned ve čtvrté minutě poslal svůj tým do vedení, když po dlouhém pasu od Říhy doslova protančil obranou Mladoboleslavských a překonal i golmana hostí.

V útočných řadách vynikají zejména Miroslav Fišer, který se čtyřmi brankami a třemi asistencemi zatím vede kanadské bodování, ale také Robert Holý, který je na druhém místě se třemi góly a jednou asistencí.
V obranných řadách jsou jistě důležitou oporou Přemysl Duben, který má již zkušenosti i ze zámořské NHL a Miloslav Topol, jež působil například v extraligovém týmu HC Keramika Plzeň, ale i v týmu Ústeckých Lvů.

Slovan okupuje druhou příčku v celkové tabulce první ligy a na první České Budějovice ztrácí pouze jeden bod. Případná prohra Budějovic a výhra Slovanu by tedy mohly vynést Lvy až na první místo v tabulce.

Poslední vzájemné zápasy v minulé sezóně:
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč 3:4 pr.
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč 4:2
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první prvoligový... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv