Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
Tuto sobotu můžete vyhrát auto na celý víkend od Autocentra Háša!
28.10.2010 | PR, Jan Feudall, Marcel Voneš

Tuto sobotu můžete vyhrát auto na celý víkend od Autocentra Háša!

Ú s t í n/L. - V sobotu 30.10.2010 čeká Lvy domácí zápas proti Hradci Králové. Partnerem utkání je Autocentrum Háša, autorizovaný dealer vozů značek Ford, Hyundai a Mitsubishi. Pro majitele permanentek máme přichystanou soutěž o vůz Hyundai i30 na víkend zdarma! Stačí, když se zaregistrujete do naší soutěže, v sobotu dorazíte na hokej a uspějete v divácké soutěži! A Hyundai i30 je Váš! Alespoň na víkend!

Soutěž o Hyundai i30 na víkend zdarma!

Pánové, už Vás nebaví doma poslouchat, co máte z toho věčného chození na hokej? Přijďte v sobotu podpořit Lvy v souboji proti Hradci Králové a vyhrajte Hyundai i30 od Autocentra Háša na víkend zdarma!

Pravidla soutěže:

1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze majitelé permanentek Ústeckých Lvů na sezónu 2010/11.

2. Pošlete na e-mailovou adresu info@hcusti.cz zprávu, do které napište Vaše jméno a příjmení, kontakt (tel. číslo) a věk. Do předmětu zprávy prosím napište Soutěž. Přihlášky do soutěže posílejte nejpozději do pátku 29.10.2010 (do 16:00) .

3. Následně vybereme 3 soutěžící, které budeme telefonicky kontaktovat.

4. O 2. Přestávce sobotního utkání HC Slovan Ústečtí Lvi – HC VCES Hradec Králové proběhne soutěž o Hyundai i30 na víkend zdarma.

5. Výherce se domluví na vhodném termínu převzetí výhry se zástupcem společnosti Autocentrum Háša.

Hyundai i 30

Modernizované provedení i30 vychází ze silných stránek dosavadní řady i30. Nově tvarovaná maska chladiče a vstupy vzduchu modelu i30 odpovídají nové firemní identitě značky Hyundai symbolizované šestiúhelníkovou maskou chladiče. Nově tvarovaný nižší nárazník a hranatější otvory pro mlhové světlomety dále zlepšují vzhled přední části vozu. Dynamičtější design je završen nově tvarovanou chromovanou lištou s logem Hyundai. Moderní profil vozu podtrhují rozšířené boční lišty a zadní nárazník. Svěží design, zdokonalené motory a nový program „Triple5“ přispívají k upevnění pozice modelu i30 jako jednoho z nejkonkurenceschopnějších vozů prodávaných v Evropě. Tuto skutečnost dále podtrhuje nová sériová a na přání dodávaná výbava modelové řady i30.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První třetina rozhodla o prohře v Sokolově

S o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře... Celý článek

Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!

Ú s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho... Celý článek

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv