Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Třetí přípravný zápas se blíží, Slovan míří do Kadaně
09.08.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Třetí přípravný zápas se blíží, Slovan míří do Kadaně

Série přípravných zápasů ústeckých hokejistů pokračuje dál. Slovan odehrál dva duely a nyní ho čeká třetí zápas. Tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem míří do Kadaně, kde se utká s tamními Trhači. Obě mužstva dokázala už v přípravě vyhrát. Úvodní buly bude vhozeno 10. srpna v 18 hodin.

Příprava Ústí

První srpnový den odehrál Slovan svůj první přípravný zápas, jenž odcestoval do nedalekého Litvínova. Vstup do utkání se žlutomodrým nepovedl, během první třetiny inkasovali čtyři branky. Právě první část hry se ukázala jako rozhodující. První gól v sezóně vstřelil ve 22. minutě Marek Macek. Ústí nad Labem druhou a třetí třetinu zlepšilo hru, snížilo na rozdíl dvou branek, ale výrazněji zdramatizovat zápas už nestihlo, a tak Litvínov na své půdě vyhrál 6:3, šestý gól vstřelil do prázdné branky.

Druhým soupeřem v přípravných zápasech byly Litoměřice. Severočeské derby bylo na góly výrazně chudší. Ústí nad Labem nastoupilo ve zcela jiné sestavě než v prvním zápase. Prostor dostaly opory týmu v čele s Jaroslavem Roubíkem. Více než 600 diváků vidělo jedinou branku. K velké radosti většiny z nich se prosadil David Merta. Ve zbytku zápasu byli brankáři neprůstřelní, zejména domácí Jan Dlouhý si připsal několik výborných zákroků, Slovan tak v prvním domácím zápase vyhrál 1:0 a trenéři po utkání poukázali na dobrou defenzivní hru mužstva.

Příprava Kadaně

Hokejisté Kadaně zatím odehráli jen jedno přípravné utkání. Také prvního srpna hráli na půdě soupeře, jenž cestovali do Klatov. Celek z WSM Ligy ale zaspal úvod zápasu, domácí Klatovy se dostaly do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině dokázala Kadaň vyrovnat, ale pak se domácí znovu dostali do vedení, když se dokázal prosadit Chalupa. Druhou polovinu zápasu Kadaň zvládla na výbornou, dokázala se prosadit třikrát a neinkasovala. Po šedesáti minutách se hosté radovali z výhry 5:3, když dvě branky dokázal vstřelit Chrpa.

Sestavy obou týmů z posledních zápasů

SK Trhači Kadaň: Dvořák – Trefný, D. Novák, Hlaváček, Szathmáry, Blaha, Buchtela, Hierman, Lidák – Krejčiřík, Chlouba, Chrpa, Wágner, Josef Rindoš, Tůma, Müller, Tupý, Kohút, Ringler, A. Macháček, Adámek.

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý – Bernad, Husák, Vl. Brož, M. Vágner, M. Zdvořáček, R. Vaněk, Mlčoch, Hes – Smolka, Roubík, Melka – L. Volf, Vrdlovec, D. Merta – Uhlík, Musliu, Planý – Severa, Sladkovský, Gengel.
 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv