Tohle vítězství nás uklidní, myslí si Martin Koudelka
18.02.2005 | Karel Greiner

Tohle vítězství nás uklidní, myslí si Martin Koudelka

Ú s t í n/L. - Na první ze tří schodů, vedoucích do druhého kola play-off, vystoupali Ústečtí Lvi po bitvě s houževnatou Kometou. Výhra nad hokejisty z jihomoravské metropole se však nerodila lehce a až do Finkovi branky na 3:1 bylo utkání otevřené s mnoha šancemi na obou stranách. Poprvé pohnul ukazatelem skóre Martin Koudelka, který pro ústecké webové stránky okomentoval průběh utkání.

”Bylo to hodně těžké. První zápas v play-off je vždycky těžký, je to o psychice, o tom, kdo co vydrží. Brno sem přijelo bez respektu a vlítli na nás. My jsme byli ze začátku více nervóznější, bylo to od nás dost upracované. Postupně jsme se z toho i díky přesilovkám dostávali a měli dost šancí. Škoda, že tam nepadlo více gólů. Výsledek 3:1 a vlastně jakékoliv vítězství je teď ale dobré,“ nakonec si Koudelka přeci jen pochvaloval vydařený vstup do série.
Ta nabere nyní na obrátkách a již následující den pokračuje druhým zápasem, který budou mít možnost fanoušci Slovanu opět sledovat ve Lví aréně na vlastní oči. ”Určitě nás tohle vítězství uklidní. Navíc oni hrají na tři lajny, my na čtyři a ta naše fyzická převaha by doufejme měla být postupně vidět. Odehráli padesát dva zápasů a do toho prvního utkání v play-off se vždy dá maximum. Zítra nastoupíme klidnější, v pohodě a doufejme, že z těch šancí dáme nějaké góly,“ přeje si o něco poklidnější průběh utkání.
Právě vyhlášený šprýmař Koudelka předvedl spolu s Milanem Buďou po první brance oslavný tanec. ”Už jsme ho dlouho netancovali. S Budisem jsme si řekli, že bychom to mohli obnovit , když je to play-off. Chtěli jsme taky pobavit diváky,“ myslí také na osazenstvo Lví arény.
Pobavit by se diváci mohli také pohledem na hlavy jejich oblíbenců. Celý tým zvolil jednotnou úpravu – vyholení hlavy po stranách s pruhem vlasů uprostřed. ”Na play-off se vždycky něco dělá. Nejdřív jsme uvažovali o klasice – fousech. Pak někdo vykřikl udělat to podle černocha z jednoho filmu, který byl různě vyholen, a to se ujmulo. Zapracovali jsme na tom a teď všichni vypadáme jak blbci,“ usmívá se. ”Jediní dva hříšníci, kteří se nenechali vyholit, museli zaplatit do týmové kasy pokutu. Výhodu měl naopak Ondra Kříž, který neměl co holit,” dodává vysmátý Koudelka.
 
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv