CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Trhači Kadaň 29. 2. 2020 od 16:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou 27. 2. 2020 od 18:15 hod.
Super parta a extraligové zázemí, jsem spokojený, libuje si Jakub Lev
11.09.2011 | Zdeněk Kamínek ml.

Super parta a extraligové zázemí, jsem spokojený, libuje si Jakub Lev

Ústí nad Labem - Mladý, šikovný, důrazný, obětavý, dravý, ale i produktivní křídelní ofenzivní hráč. Během dvou utkání za Ústí nad Labem dokázal vsítit dvě branky. Jeho hráčská práva náleží týmu HC Plzeň 1929. To bylo ve stručnosti představení Jakuba Lva, hokejisty, který v krajském městě po dobu jednoho měsíce hostuje.

V Ústí nad Labem je nadějný talent na měsíčním hostování. Nemůže si vynachválit partu i zázemí. "Jsem hráč Plzně a v Ústí nad Labem jsem na hostování se střídavým startem zpět do Plzně po dobu jednoho měsíce. Líbí se mi tu, v kabině je výborná parta, tým zde má extraligové zázemí (oproti Plzni jsem nenalezl žádné rozdíly), všechno je super, jsem spokojený," pochvaloval si útočník ze západu Čech.

Za Lvy nastoupil ke dvěma přípravným duelům. V utkání proti Kladnu se ve čtvrté pětce představil s Tomášem Rodem a Davidem Ludvíkem. Spoluhráči pro zápas s Kadaní se stali Miroslav Třetina a Jan Alinč, je třeba zmínit, že v obou kláních se Lev prosadil. "Super spolupráce, jsou tu jen skvělí hráči a nezáleží na tom s kým hraji. Jsem mladý hráč, proto musím bojovat a dohrávat hráče. Snažím se to plnit a navíc hraji za Ústecké Lvy a sám se jmenuji Lev, tak to musím. Moje poslední branka ze střetnutí proti Kadani padla tak, že Jan Alinč dobře vybojoval puk v roku, nalezl mě nahoře a já to trefil," popsal svou poslední trefu dvacetiletý útočník.

Výhradu neměl ani k tréninkům koučů Petra Rosola a Milana Skrbka. "Trénuji zde pouze chvíli, ale dle mého názoru jsou tréninky na velmi dobré úrovni. Právě trávíme poslední volný víkend, naposledy jsme trénovali v pátek. V pondělí a úterý ještě doladíme formu na první mistrovskou bitvu, abychom to dobře zvládli, vstoupili vítězně do soutěže a abychom nezaspali," nastínil program svěřenců Petra Rosola.

Mezi osobní ambice Jakuba Lva patří bez pochyby návrat do české nejvyšší soutěže. "Chci se dostat zpět do Tipsport extraligy a být tam platný hráč. Mým snem je dávat tam nějaké góly a dotáhnout to co nejdále. Bylo by super, kdyby se to povedlo třeba se Slovanem. Pomoct jim a potom tady třeba zůstat dál, to by bylo pěkné, ale všechno je to ve hvězdách, v hokejové kariéře se nedá nic naplánovat," mínil někdejší reprezentant České republiky.

Zanedlouho pětadvacetiletého gólmana Jakuba Lva jeho o více jak čtyři roky mladší jmenovec nezná. "Je to pouze shoda jmen, nevím o tom, že bychom někdy proti sobě nastoupili nebo se naživo viděli," objasnil forvard sloužící nyní v ústeckých barvách.

 
 
Aktuálně na webu

V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně

V sobotním utkání se ústečtí hráči utkají už po šesté s jejich severočeským rivalem a také... Celý článek

Play-off bude o přístupu a o hlavě, míní kapitán juniorů Harkabus

Ú s t í n/L - Ústečtí junioři si v utkání s Kralupy nad Vltavou vybojovali postup do čtvrtfinále... Celý článek

Junioři postupují do play-off! V klíčovém klání si poradili s Kralupy

Ú s t í n/L - Tak to bylo vydařené představení ze strany ústeckých juniorů, které přineslo kýžený... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv