Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Startuje výměna permanentek!
27.07.2009 | Přemysl Zeman, Jan Klener

Startuje výměna permanentek!

Ú s t í n/L. - V pondělí 27. července 2009 startuje výměna permanentek pro majitele karet z loňské sezóny. Prodej neobnovených rezervací a dalších volných sedadel začne 17. srpna 2009. Všechny vstupenky a permanentky budou i v letošní sezóně na konkrétní sedadlo. Všichni majitelé permanentních vstupenek obdrží jako dárek speciální šekovou knížku, kterou budou moci uplatnit např. při koupi občerstvení nebo ve fanshopu, ve kterém budou mít navíc slevu na veškerý sortiment. Více informací o permanentkách se dozvíte v tomto článku.

Každý majitel permanentky na nadcházejí sezónu obdrží šekovou knížku!

Každý, kdo si koupí permanentní vstupenku na sezónu 2009/2010, obdrží při koupi speciální šekovou knížku, kterou bude moci uplatnit při koupi piva, klobásy, výhodného menu u Mc Donald´s, zápasového magazínu Lion´s Revue nebo na dres, kšiltovku a šálu ve fanshopu.

Každý majitel permanentky navíc bude moci využívat v průběhu sezóny slevy ve výši 10% na veškerý sortiment ve fanshopu!

Majitelé loňských permanentek – rezervace sedadla do 14. srpna!

Své sedadlo si mohou obnovit všichni majitelé loňských permanentek od pondělí 27. července 2009. Stačí, aby do pátku 14. srpna 2009 na pokladny Zlatopramen Areny přinesli svou permanentku a zaplatili za novou permanentku. Od obsluhy dostanou tzv. voucher (poukázku), který si mohou na pokladně Zlatopramen arény od konce srpna vyměnit za klasickou permanentku. Voucher lze používat jako vstupenku na přípravné zápasy, TipSport Cup a ligové zápasy do konce září.

Důležité upozornění: Rezervaci sedadla lze uplatnit pouze po předložení permanentky z loňské sezony!

Výměna permanentek 27. července – 14. srpna 2009

Místo: pokladny Zlatopramen Areny

DenČas
Pondělí15:00 – 18:00hod.
Středa15:00 – 18:00hod.
Pátek15:00 – 18:00hod.

Volný prodej permanentek začíná v pondělí 17. srpna 2009!

Všechna sedadla, která nebyla stávajícími majiteli permanentek obnovena a veškerá volná sedadla jdou od 17. srpna 2009 do volného prodeje. Volný prodej bude probíhat až do 30. září 2009. Od obsluhy dostanou zákazníci tzv. voucher (poukázku), který si později mohou na pokladně Zlatopramen Areny vyměnit za klasickou permanentku.

Navíc od 17. srpna 2009 bude možnost blokace a následný nákup volných míst přes internet! Fanoušci po rezervaci získají možnost zjistit nabídku aktuálně volných míst. Vybrané sedadlo si mohou zablokovat a do určitého data musí uskutečnit platbu (převodem, poštovní poukázkou nebo kreditní kartou). Voucher si může po předložení dokladu zákazník vyzvednout na pokladně Zlatopramen Areny nebo v jiném předprodejním místě.

Volný prodej 17. srpna – 30. září 2009

Místo: pokladny Zlatopramen Areny

DenČas
Pondělí16:00 – 19:00hod.
Středa16:00 – 19:00hod.
Pátek16:00 – 19:00hod.

I letos nákup permanentek i vstupenek po internetu!

I v letošní sezóně zůstává možnost nákupů permanentek (od 17. srpna 2009) a vstupenek na domácí utkání v 1. lize přes internet! Sezónní kartu nebo vstupenku tak budou moci fanoušci nakupovat z domova, školy nebo zaměstnání.

Permanentky a vstupenky bude možnost zakoupit také osobně na vybraných předprodejních místech (bude upřesněno během srpna).

Komplexní služby v oblasti prodeje vstupenek a permanentek na domácí utkání Ústeckých Lvů v 1. lize bude i nadále zajišťovat společnost Ticketsream s.r.o.

Ticketstream je největší profesionální distribuční systém vstupenek pro sportovní, kulturní a společenské akce v České republice. Provozuje síť více než 170 prodejních míst včetně všech poboček CK Čedok a Firo Tour a nabízí vždy nejmodernější služby a možnosti zakoupení vstupenek. Nejpopulárnější metodou nákupu vstupenek jsou dnes tzv. E-tickets - vstupenky, které si zákazník zaplatí kreditní kartou nebo bankovním převodem a vytiskne na vlastní tiskárně.

Ticketstream působí také v Rusku, Bulharsku a Ukrajině. Z nějvětších akcí, které distribuoval, můžeme jmenovat např. Olympijské hry v Aténách 2004, Eurovision Song Contest 2006, Davis Cup 2003 - 2007, MS silničních motocyklů, MS Superbike v Brně, Creamfields, Rock for People, Benátská noc, Formule 1, David Copperfield, Lord of Dance a spousty dalších.

"Díky našemu systému budou mít fanoušci možnost využít nejmodernější možnosti nákupu vstupenek i na utkání Ústeckých Lvů, včetně možností rezervovat si konkrétní místa v jednotlivých kategoriích. Vstupenky bude možné zakoupit kromě celé sítě i na několika prodejních místech v Ústí i okolních městech a také rezervovat přímo z webových stránek www.hcusti.cz. Diváci budou moci on-line využít různé akční ceny a výhody, které budou během sezóny nabízeny." řekl zástupce Ticketstream s.r.o. Andrei Konstantinov.

Rozdělení permanentek

Modrá permanentka

Je určena na polstrované sedačky na tribunách Jih a Sever. Zájemci o modrou permanentku si mohou na tribuně Sever vybrat ze dvou sektorů: B3 (nad trestnou lavicí hostů) nebo B4 (nad trestnou lavicí domácích). Na tribuně Jih bude k dispozici sektor D5 a D6 nad střídačkou hostů. Modrá permanentka platí na základní a nadstavbovou část. Celkem je v prodeji 504 modrých permanentek, z toho 382 na severní tribunu a 122 do jižního sektoru.

Cena pro stávající majitele permanentek: 1.300,- Kč (platí do 14. srpna 2009)

Cena pro nové majitele: 1.500,- Kč (platí od 17. srpna 2009)

Žlutá permanentka

I v nadcházející sezoně budou všechny žluté permanentky na konkrétní sedadlo. Fanoušek bude mít možnost vybrat si sedadlo ze všech sektorů.

Upozornění: Klub upozorňuje zájemce o permanentní vstupenky, že na pozdější žádosti o výměnu permanentek nebude brán zřetel!

Cena pro stávající majitele permanentek: 1000,- Kč (platí do 14. srpna 2009)

Cena pro nové majitele: 1.200,- Kč (platí od 17. srpna 2009)

Cena pro studenty (nutno prokázat se studentským průkazem nebo ISIC kartou): 900,- Kč (platí od 17. srpna 2009)

Permanentka na stání

I pro letošní sezonu bude k dispozici permanentní vstupenka na stání do rohového sektoru A4.

Cena pro stávající majitele permanentek: 800,- Kč (platí do 14. srpna 2009)

Cena pro nové majitele: 900,- Kč (platí od 17. srpna 2009)


Obrázek zvětšíte kliknutím. Vešekeré ceny jsou uváděny v Kč.

Permanentky můžete zakoupit pomocí těchto poukazů:
Relax pass


Flexi pass


Fokus pass


Dárkový pass

Výhody majitele permanentní vstupenky

- zdarma vstup na přípravné utkání

- zdarma vstup na utkání Tipsport Hockey Cupu

- stálé sedadlo na utkání základní a nadstavbové části 1.ligy

- rezervace sedadla na utkání play off, případné baráže

- soutěže během utkání o hodnotné ceny

- zdarma rozpis utkání Ústeckých Lvů v základní části

- speciální setkání s hráči a vedením klubu

- sleva ve výši 10% na celý sortiment fanshopu

- šeková knížka s dalšími výhodami

- slevy na vybrané produkty u partnerů Klubu

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv