Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Stále máme na čem pracovat, ví Ondřej Bláha
03.09.2021 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Helena Smetanová

Stále máme na čem pracovat, ví Ondřej Bláha

Ú s t í n/L. - V posledním přípravném utkání hostilo Ústí Trhače z Kadaně. První dvě třetiny vyzněli lépe pro Slovan, v té třetí ale soupeř utkání zdramatizoval a nenechal ústeckým nic zadarmo.

Ondřeji, nejprve gratulace k vítězství, jak se rodila dnešní výhra?

Rodila se hrozně těžce, protože jsme třetí třetinu nehráli to, co jsme chtěli, za stavu 5:1 jsme si mysleli, že se nám nemůže nic stát. Kadaň dokazuje to, že tahle liga je vyrovnaná, a že i mladí hráči v Kadani dokáží vyrovnat zápas. Bylo to nesmírně těžké a jsem rád, že jsme to dotáhli do vítězného konce.

Vy osobně jste byl na ledě hodně vidět, jak jste se dnes cítil?

Já jsem se po dlouhé době cítil docela dobře, stále tam jsou ale nějaké věci, které se musí zlepšit, ať už je to bruslení nebo střela. Ještě musím pracovat na spoustě věcech.

Teď k Vaší brance v druhé třetině, zvyšoval jste v přesilové hře na 5:1, popište nám tuto situaci.

Byla to přesilová hra, docela dobře jsme to tam vykombinovali a Milfi (Jan Milfait) to tam dával na Ouřiho (Kryštof Ouřada), ten to dal na mě a já už měl jednoduchou práci a doklepl jsem to do brány.

Ve třetí třetině Kadaň zápas zdramatizovala, takto jste si poslední dějství asi nepředstavovali...

Do třetiny jsme nastupovali s tím, že nesmíme dostat góla, že si to musíme pohlídat. Budu se znovu opakovat, letos padají čtyři týmy, jeden jde do baráže. Nikdo nechce spadnout a každý zápas pro nás bude strašně těžký. My si teď musíme sednout, za týden začíná sezóna. Od prvního zápasu v Třebíči musíme bojovat a nenechat nic náhodě.

Byl to poslední zápas přípravy, otázka tedy zní, jak je tým připraven?

Myslím si, že je ještě máme na čem pracovat, ať už je to obranné nebo střední pásmo. V tom útočném si myslím, že jsme se dnes celkem drželi. Ale zbytek musíme dopilovat.

První soutěžní utkání je na programu za devět dní, v jakém duchu se tyto dny ponesou?

Máme před sebou poslední volný víkend, takže bychom si měli pořádně odpočinout. V pondělí začneme trénovat, pilovat taktiku, zlepšit obranné, střední i útočné pásmo a vyvarovat se těch chyb, co jsme dělali dnes v poslední třetině. Když to pořádně natrénujeme a dáme se všichni dohromady, tak můžeme udělat úspěch.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv