CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 17. 2. od 18:00 hod. | ELJ: IHC Králové Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 3:6
Splnil se mi sen, rád bych přilákal do ochozů více diváků, říká cílevědomý Jiří Pelc
23.08.2013 | Zdeněk Kamínek ml.

Splnil se mi sen, rád bych přilákal do ochozů více diváků, říká cílevědomý Jiří Pelc

Ústí nad Labem - Nejen ústecký kádr prošel během přípravy na nový soutěžní ročník velkou obměnou, změny se udály i ve vedení klubu. Nejzásadnějším krokem bylo odstoupení Přemysla Zemana, kterého po dlouhých letech nahradil v oblasti marketingu Jiří Pelc.

„Vykonávám funkci asistenta marketingu a tiskového mluvčího. Hlavní náplní práce je distribuce vstupenek a permanentek, pořádání klubových promotion akcí, instalace a propagace partnerů klubu a veškeré marketingové úkoly spojené s chodem hokejového klubu,“ nastínil své pracovní úkoly Jiří Pelc, pro kterého byl úspěch ve výběrovém řízení splněným snem.

„Vždy jsem si přál pracovat ve sportovním managementu, obzvlášť v hokejovém prostředí. Když jsem se dozvěděl o výběrovém řízení na tuto pozici, neváhal jsem ani vteřinu a okamžitě se přihlásil. Jsem šťastný, že to tak dopadlo,“ dodala jedním dechem mladá krev Slovanu, která v ústeckém klubu není úplně v neznámém prostředí. Od loňského ročníku působil nyní už třiadvacetiletý mladík na pozici redaktora a šéfredaktora měsíčníku Hokejka.

Profil Jiřího Pelce

  • datum narození: 27. 12. 1989
  • student FSE UJEP Ústí n/L
  • šéfredaktor měsíčníku Hokejka
  • redaktor hcusti.cz
„V minulé sezóně jsem proniknul do ústeckého hokeje díky redaktořině. Snažil jsem se aktivně pracovat a postupem času poznával zázemí klubu. Po sezóně jsem obdržel doporučení, ze kterého jsem chtěl něco vytěžit. Rozeslal jsem emaily do všech extraligových klubů a ozvali se mi lidé z Liberce, že by mi poskytli neplacenou stáž na oddělení marketingu. Po týdenní stáži jsem pro liberecký hokej začal pracovat externě jako redaktor, a to po dobu dvou měsíců. Poté vyšla zmiňovaná zpráva ohledně tohoto výběrového řízení,“ líčil svou cestu až na vysněný vrchol Pelc, jenž se článkům už nebude tolik v budoucnu věnovat.

„Mám teď spoustu práce, na redaktorskou činnost už nezbývá tolik času. Magazín Hokejka, kde působím jako šéfredaktor, bych rád předal někomu z redaktorů hcusti.cz. Budu to ještě řešit,“ nechal se slyšet zakladatel měsíčníku o ústeckém hokeji.

„Rád bych přilákal do ochozů Zlatopramen Areny více fanoušků. Před pár dny byl vložen prostřednictvím Facebooku dotazník pro fanoušky, odpověďmi se bude klub inspirovat. Na příští sezónu je připravena řada soutěží a novinek,“ představil své plány rodák z Ústí nad Labem, kterého se často lidé ptají, zda má něco společného se sedmapadesátiletým sportovním ředitelem FK Ústí nad Labem Stanislavem Pelcem.

„Se Stanislavem Pelcem z ústeckého fotbalu nic společného nemám. Je to pouze shoda jmen. Na tuto otázku odpovídám v posledních dnech celkem často (smích),“ stál při této otázce nad věcí „hokejový“ Jiří Pelc.

„Rád bych poděkoval své rodině a kamarádům, kteří mě podporovali. Velké díky patří Přemyslu Zemanovi, který je na příjmu, když si s něčím nevím rady a Davidu Schlegelovi, jakožto majiteli společnosti eSports.cz, který mi dal možnost pracovat jako redaktor pro ústecký hokej. Zapomenout nesmím ani na generálního manažera Jana Klouboučka,“ uzavřel Jiří Pelc.

Pozn. red.: Nezbývá než popřát Jiřímu pevné nervy a hodně štěstí!

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Junioři si poradili s Pískem

Písek - Ústečtí junioři po delší době opět naplno bodovali. V utkání na ledě Písku po celou dobu... Celý článek

V pondělí předposlední utkání s Jestřáby

Ú s t í n/L. – V pondělní podvečer se střetnou ústečtí hokejisté se soupeřem z Prostějova. V... Celý článek

Náš problém? Produktivita v přesilovkách, hlásí Lubomír Kovařík

Hodnocení zápasu proti jihlavské Dukle se chopil navrátilec po zranění Lubomír Kovařík. Ten byl na... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv